Sunstoppable - warto chronić swoją skórę! 

Celem fundacji 'Sunstoppable' jest dążenie do lepszego życia poprzez zmianę nawyków dotyczących ochrony przeciwsłonecznej wśród rodziców i dzieci: czyniąc stosowanie ochrony słonecznej codziennym obowiązkiem.  

 

Nasza misja1

Misja 'Sunstoppable' jest prosta. Chcemy poprawić warunki życia, zwłaszcza następnym pokoleniom. Jak? Poprzez odpowiednią edukację dotyczącą ochrony UV

 

Co ma sprawić ta akcja? 

Wiemy, że wszystkie promienie UV szkodzą skórze i zdrowiu. Tylko 25% dzieci stosuje ochronę przeciwsłoneczną codziennie. Mało kto wie, że jedno poważne oparzenie słoneczne w dzieciństwie, podwaja ryzyko zachorowania na czerniaka. Chcemy uświadamiać, że stosowanie właściwej ochrony słonecznej pozwala zapobiec większości rodzajom raka skóry w 100%! Nie ważne gdzie, czy na placu zabaw, w pracy czy w szkole, Colorescience uważa, że właściwe nawyki przeciwsłoneczne przez cały rok są kluczem do zdrowej skóry.  

 2

W jaki sposób? 

Sunstoppable ma na celu edukację obecnych i przyszłych pokoleń o tym jak istotna jest właściwa ochrona słoneczna przez 365 dni w roku. Chcemy zmniejszyć liczbę osób, chorujących na raka skóry, poprzez zmianę nawyków dot. codziennej ochrony słonecznej. Lepiej zapobiegać niż leczyć! 

Firma Colorescience oddaje procent wpływów ze sprzedaży Pędzla Sunforgettable na pomoc fundacji Sunstoppable.

My wiemy, że skuteczna i odpowiednia ochrona słoneczna dziś, oznacza piękną i zdrową skórę w przyszłości, jednak nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Każde oparzenie słoneczne, każde promienie słońca przy braku ochrony mogą wpłynąć na nasze zdrowie i wygląd. Naszym celem jest zmiana świadomości w tym temacie wśród społeczeństwa. 

 3

DZIAŁAMY! 

Naszym partnerem jest Women’s Dermatologic Society (WDS) oraz Fundacja Raka Skóry. Wszyscy razem chcemy podnieść świadomość na temat potrzeby ochrony słonecznej dzieci podczas zajęć szkolnych i w czasie wolnym. 

Razem z WDS prowadzimy program w szkołach podstawowych na terenie całych Stanów. Zapewniamy wartościową edukację dla nauczycieli, rodziców i dzieci o potrzebie ochrony przeciwsłonecznej przez cały rok. 

Razem z Fundacją Raka Skóry szukamy nowych i skutecznych sposobów na poprawę świadomości i wiedzy wśród społeczeństwa. 

 

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl