probiotykiW ostatnich latach probiotyki zyskują na popularności z powodu swoich licznych korzyści zdrowotnych. Znajdują się w składzie wielu suplementów czy odżywek. Nadszedł więc czas by wykorzystać te dobre bakterie także do pielęgnacji skóry, szczególnie przy występowaniu trądziku.

Czytaj więcej...

flagiAmerykańskie i europejskie rynki estetyczne często czerpią od siebie inspirację, dzielą się sposobami leczenia i wspólnymi praktykami. Europa jest jednak w szczególnym położeniu. Nowe preparaty i leki często są zatwierdzone do stosowania wśród lekarzy medycyny estetycznej, szybciej niż w USA. Jednak jak okazało się w ostatnich latach, nie zawsze wychodzi to na dobre...  

Czytaj więcej...

wielki dzieńNieważne, czy jesteś aktorką szykującą się na galę rozdania Oscarów, mamą wybierającą się na bal szkolny swojej pociechy, czy może przyszłą panną młodą, jedno jest pewne: są momenty, które zasługują na szczególną uwagę, a my zasługujemy na to, żeby czuć, że jesteśmy piękne.  

Czytaj więcej...

mikrodermabrazja-miniaturkaZabieg mikrodermabrazji pojawił się w USA ponad 20 lat temu, jednak nie od razu został przyjęty z entuzjazmem. Pojawiło się szerokie grono sceptyków wprowadzenia nowej metody. Obawiano się, tylko chwilowego zainteresowania, mody, która mija... Problemem była też stosunkowo wysoka cena. Ponad dwie dekady później, urządzenie do mikrodermabrazji stało się podstawą gabinetów estetycznych.

Czytaj więcej...

zabiegKobiety, które myślą nad poprawą swojego wyglądu, już na samym początku stają przed dylematem: chirurgia plastyczna czy medycyna estetyczna? Czym kierują się w podjęciu decyzji? Ceną, inwazyjnością zabiegu, ale nie tylko. Na przełomie ostatnich lata medycyna estetyczna zrobiła duży postęp w zakresie oferowanych zabiegów i  ich skuteczności. Kobiety dążą do idealnego wyglądu. Jednak o czym bardzo często zapominamy? Sprawdź...

Czytaj więcej...

minRośnie liczba osób, które decydują się na zabieg powiększania ust, temat ten staje się w mediach coraz popularniejszy... Co powinna więc wiedzieć kobieta, która chce poddać się zabiegowi powiększenia ust? Na czym polega zabieg? Jakie są dostępne metody? Jak długo utrzymują się efekty?  

Czytaj więcej...

minTłuszcz używany do transferu uzyskujemy z każdej części ciała. Najczęściej jest to brzuch lub górna część tylnej części ud, dzięki czemu można ukształtować, poprawić wygląd brzucha, czy też pośladków, a nawet uzyskać efekt tzw. „pośladków brazylijskich”.  Liposukcję, z wykorzystaniem systemu Puregraft, przeprowadzamy w sposób bardzo delikatny, przy użyciu małych ciśnień, tak by komórki tłuszczowe nie uległy uszkodzeniu.

Czytaj więcej...

łysienieProblem wypadania włosów dotyczy 100% populacji ludzkiej. Na skórze głowy znajduje się około 100 000 –150 000 włosów. Codziennie tracimy około 40-100 włosów. Kiedy jednak możemy mówić o nadmiernym wypadaniu? Wtedy, kiedy podczas dnia ilość wypadających włosów jest większa od 100.  Aby określić rodzaj łysienia oraz stopień zaawansowania wykonuje się trichogram, czyli mikroskopową ocenę włosów. 

Czytaj więcej...


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl