Zabieg polegający na nałożeniu na skórę roztworu chemicznego w celu usunięcia zewnętrznych warstw. Najczęściej peeling stosuje się na twarz. Pomaga w leczeniu trądziku, redukcji zmarszczek, przebarwień, plam starczych. Istnieją trzy podstawowe rodzaje peelingów chemicznych: powierzchowne, średnio głębokie i głębokie.

Czytaj więcej...

Zabieg, który polega na usunięciu wierzchniej warstwy naskórka za pomocą specjalnego urządzenia. Jest to skuteczna metoda pozbycia się z cery różnego rodzaju przebarwień i innych niedoskonałości. Jednak przede wszystkim stosuje się ją w sytuacji, gdy mamy do czynienia z trądzikiem, ale po wyleczeniu go. Przy większej ilości zabiegów mikrodermabrazja powoduje zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny.

Czytaj więcej...

Zabieg polegający na nakłuwaniu skóry urządzeniem zawierającym mikroskopijne igły. Mikronakłuwanie ma na celu stymulowanie produkcji kolagenu, wykorzystuje skłonność skóry do samonaprawiania, generacji nowych komórek skóry. Poprzez nakłucia powstają mikrokanaliki, przez które wnika i szybciej przyswaja się substancja aktywna wykorzystywana podczas zabiegu. Następuje widoczna redukcja zmarszczek, przebarwień i blizn.

Czytaj więcej...

Zabieg mezoterapii bezigłowej polega na użyciu fali elektromagnetycznej w postaci impulsów. Metoda ta, wykorzystuje naturalne właściwości przyciągania i odpychania (jony dodatnie i ujemne). Dzięki czemu zaaplikowana substancja wnika w głąb skóry. Terapia mezoterapii bezigłowej może poprawić wygląd skóry poprzez wprowadzanie aminokwasów, witamin i minerałów pod skórę.

Czytaj więcej...

II miejsce w konkursie: "Skuteczny, pewny i efektywny- taki jest mój ulubiony zabieg"

Pomimo szerokiego spektrum zabiegów wykonywanym w gabinecie (od podstawowych, jak oczyszczanie za pomocą peelingu kawitacyjnego, mikrodermabrazji diamentowej, przeróżnych peelingów ziołowych, zabiegów na twarz i ciało, jak mezoterapia bezigłowa, termolifting, fale radiowe, liposukcja ultradźwiękowa, czy cała gama zabiegów z użyciem E-light) zdecydowanie najpopularniejszym z nich jest zabieg wspomniany na szczycie listy- złuszczanie i oczyszczanie twarzy, szyi i dekoltu za pomocą głowic diamentowych.

Czytaj więcej...

Do moich ulubionych zabiegów marki Epionce należą oczywiście peelingi. Pierwszy z nich – Lite Refresh jest jedynym kwasem w mojej 10-cio letniej pracy zawodowej, którego formuła została opracowana w ten sposób, aby można go było zastosować u osób ze skórą bardzo wrażliwą, a nawet cierpiących na trądzik różowaty. - o peelingach marki Epionce pisze Pani kosmetolog Agnieszka Macholla. 

Czytaj więcej...


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl