Wydobywamy z ciała maksymalny potencjał, żeby zapewnić Ci nie tylko wymarzony wygląd, ale też całkowitą metamorfozę osobowości. Nasi specjaliści otaczają pacjentów profesjonalną opieką, a sprzęt najnowszej generacji pozwala im przeprowadzać zabiegi z największą precyzją. Dzięki temu, skutecznie przywracamy pewność siebie, którą pokochasz Ty i Twoi bliscy.

 Adres: ul. Legnicka 56, Wrocław
Telefon: 71 772 42 70

Czytaj więcej...

Chirurgia plastyczna to nie tylko nauka, ale i sztuka, której integralną częścią jest chirurgia estetyczna. Ma niemalże nieograniczone możliwości w korekcji defektów ciała człowieka, a także zharmonizowaniu wyglądu z subiektywnymi oczekiwaniami i kanonami piękna. Poprawia jakość życia, pozbawia kompleksów, dodając Pacjentowi pewności siebie.

Adres: ul. Dębowa 19b, 57-320 Polanica-Zdrój
Telefon: +48 602 210 712

Czytaj więcej...

Jestem specjalistą chirurgii plastycznej. W trakcie szkolenia doświadczenie zdobywałem w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz w Klinice prywatnej doktora Henryka Knakiewicza. Po uzyskaniu tytułu specjalisty, aby dalej rozwijać swoje umiejętności, zwiększać doświadczenie oraz pomagać pacjentom potrzebującym operacji rekonstrukcyjnym rozpocząłem pracę w Oddziale Chirurgii Plastycznej wrocławskiego szpitala im. T.Marciniaka, gdzie współtworzę ambitny zespół chirurgów.

Adres: ul. Sienkiewicza 33A, 50-349 Wrocław
Telefon: +48 501358251

Czytaj więcej...

Prestige Clinic Wrocław to jedna z najnowocześniejszych klinik medycyny estetycznej w Polsce. Wiedza i lata doświadczenia pozwoliły nam stworzyć miejsce, które odpowiada wszelkim oczekiwaniom pacjentów. Pracujemy z wykorzystaniem zarówno tradycyjnych, jak i innowacyjnych metod korekty estetycznej. Nasze działania to nie tylko modelowanie twarzy i ciała. Większość naszych klientów po zabiegach odczuwa niemalże terapeutyczne efekty.

Adres: ul. Rajska 73, 54-028 Wrocław
Telefon: 71 349 44 44, 695 858 125

Czytaj więcej...

Otwieramy 2 placówki w Gliwicach i we Wrocławiu pod marką ORTOMEDICUM - KILNIKA PODOLOGICZNA. To miejsce, w którym specjaliści podologii i fizjoterapii z pasją dbają o stopy. Sercem naszych gabinetów jest połączenie tradycji i technologii. Dlatego poza specjalistycznym sprzętem diagnostycznym, profesjonalnymi urządzeniami do leczenia naszych pacjentów, stawiamy na komfort i estetykę miejsca.

Adres: al. J. Kasprowicza 9a, Wrocław
Telefon: +48 71 395 28 82

Czytaj więcej...

Specjalizujemy się m.in. w chirurgii plastycznej i ogólnej, chirurgii ręki, ginekologii i urologii plastycznej oraz ortopedii i chirurgii urazowej. Nasi Pacjenci mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów medycyny estetycznej takich jak lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa, powiększanie penisa oraz kuracje z wykorzystaniem lasera frakcyjnego, nici liftingujących, toksyny botulinowej czy kwasu hialuronowego. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać kontaktując się z naszą kliniką we Wrocławiu.

Adres: Dąbrowskiego 36a, lok 1-2u, Wrocław 50-457
Telefon: +48 535 532 238

Czytaj więcej...

logoLek.med. Bożena Czekańska-Smykalla: Absolwentka Akademii Medycznej Poznań, Specjalista chorób dzieci, chirurg dziecięcy, Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Włoskiej Union Internacionale De Medicine Aestheticae. Roczna  podyplomowa  szkoła  medycyny przeciwstarzeniowej organizowana  przez  PSME Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Doświadczenie w zabiegach medycyny estetycznej od 2002 roku. Uczestnik wielu szkoleń krajowych i zagranicznych. Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej.

Adres: ul.Wioślarska 17, 67-200 Głogów
Telefon: +48 (076) 835 22 14

Czytaj więcej...

logoDenticus Stomatologia to nowoczesny i doskonale wyposażony gabinet stomatologiczny świadczący usługi na najwyższym poziomie. Naszym głównym celem jest komfort i zadowolenie Pacjenta. Świetnie wyszkolony zespół stomatologiczny sprawia, że możemy kompleksowo zadbać o Twój uśmiech. Pacjenci mogą tu także skorzystać z usług lekarza medycyny estetycznej i ortodonty.

Adres: ul. Szpakowa 9, 59-300 Lubin
Telefon: 507 777 646

Czytaj więcej...


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl