twarzZłe nawyki dotyczące pielęgnacji twarzy mogą psuć efekt jaki powinna ona przynieść. Jeśli zauważysz, że i Ty popełniasz któryś z błędów znajdujący się w jednej z poniższych kategorii, sprawdź jak temu zapobiec.

Makijaż

Stosowanie produktów do pielęgnacji skóry, powinno być połączone z odpowiednimi kosmetykami do makijażu. Nie powinny one zatykać porów, skóra musi cały czas oddychać, a nie znajdować się za 'maską'.  Ważny jest również odpowiedni proces demakijażu. Aby skutecznie usunąć makijaż z twarzy i oczu, należy zacząć od oczyszczenia twarzy Mleczkiem oczyszczającym. Następnie Litycznym żelem usunąć brud i inne zanieczyszczenia, by przynieść ukojenie podrażnionej, zaczerwienionej i zmęczonej skórze.

 
Dotykanie twarzy

Ręce są siedliskiem bakterii. Poprzez dotykanie twarzy rozprzestrzeniają się drobnoustroje, które mogą prowadzić do powstania trądziku. Ważne jest więc, aby pozbyć się nawyku dotykania twarzy. Oczyszczając twarz Litycznym żelem uwalniasz skórę od drobnoustrojów i bakterii. Możesz również w ciągu dnia przemyć nim ręce. Technologia Epionce promuje oczyszczanie porów i wspiera odnowę komórek. Nałóż również na twarz Naprawczy krem odpowiedni do typu Twojej skóry, aby przeniknąć do mieszka włosowego i usunąć bakterie. 

 
Częsta zmiana poszewki

Produkty do włosów, martwe komórki skóry i resztki makijażu mogą rozprzestrzeniać się na poszewce poduszki, na której śpimy. seria rewitalizującaNawet po wykonaniu odpowiedniego schematu pielęgnacyjnego Epionce, twoja twarz dotyka poduszki, która potencjalnie jest nośnikiem wielu bakterii. Zmieniaj poszewki przynajmniej raz w tygodniu, aby ograniczyć bezpośredni kontakt z bakteriami. 

 
Nawilżanie

Wiele osób przypomina sobie o odpowiednim nawilżaniu i odnawianiu skóry dopiero w momencie, gdy zauważa u siebie przesuszoną skórę. Polecamy regularne stosowanie serii rewitalizującej Epionce. W przeciwieństwie do wielu preparatów nawilżających, które osiadają tylko na powierzchni skóry, Rewitalizujący krememulsja do twarzy przenika w głąb skóry i wzmacnia jej barierę ochronną. Produkty te, nie posiadają parabenów, nie zatykają więc porów, nie podrażniają skóry i nie powodują stanów zapalnych.


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl