Pierwsze promienie słońca, dłuższe, cieplejsze dni...Wiosna zbliża się wielkimi krokami, ale czy Twoja skóra jest na to gotowa?

wiosnaZima nie jest ulubioną porą roku dla skóry. Podczas mrozów, niskiej temperatury i zimnych wiatrów skóra staje się sucha i spierzchnięta. Często również pojawiają się na niej stany zapalne. Teraz jest więc dobry czas, aby wraz z nadchodzącą wiosną, zmienić swoją codzienną rutynę pielęgnacyjną i odbudować skórę po zimie.

Od czego zacząć? Oczyszczanie!

Wybór właściwego produktu do oczyszczania to pierwszy krok poprawnego schematu pielęgnacyjnego. Produkty oczyszczające Epionce skutecznie usuwają zanieczyszczenia i makijaż, bez przesuszania skóry i zaburzania jej naturalnej bariery ochronnej. Delikatna pianka oczyszczająca jest łagodna i odpowiednia dla większości typów skóry. Produkty oczyszczające Epionce, nie zawierają w swoim składzie ostrych składników złuszczających, nie będą one więc powodować stanów zapalnych i podrażnień. 

Jeśli masz suchą, zniszczoną od zimna skórę, zastosuj produkt lityczny, który wpłynie na odnowę komórek i widocznie wygładzi skórę. Kwas salicylowy i azelinowy wnikając w głąb skóry, usuną zanieczyszczenia, zredukują trądzik i stan zapalny. Lityczny krem zwiększy także działanie anti-aging, pomoże zmniejszyć widoczność zmarszczek. Produkt naprawczy to bardzo ważny krok, w przygotowaniu skóry do prawdziwej odnowy.

Warto wypróbować również produkty z serii rewitalizującej Epionce. Ich działanie, to nie tylko nawilżanie. Pomaga odbudować skórę, wpływa na zwiększenie produkcji kolagenu, powoduje więc redukcję zmarszczek oraz ujędrnia skórę. 

mleczko ochronneNie zapomnij! 

Bez względu na porę roku, wszyscy powinniśmy regularnie stosować odpowiednią ochronę słoneczną. Teraz, jest dobry moment, by wprowadzić ten nawyk w życie. Mleczko ultra ochronne Epionce SPF 50 daje skórze skuteczną ochronę przed promieniami UV, które mogą prowadzić do przebarwień, zmarszczek czy raka skóry. 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl