colorescienceGdy klientki pytają mnie czy możliwy jest idealny makijaż latem, moja odpowiedź brzmi – TAK, z marką COLORESCIENCE !

COLORESCIENCE to wyjątkowe i unikalne połączenie koloru i nauki. Kosmetyki polecane przez dermatologów, wizażystów gwiazd. Produkty zawierają cenne i charakterystyczne składniki: tlenek cynku, dwutlenek tytanu, wodoodporne minerały. Kosmetyki mineralne Colorescience rekomendowane są przez Narodowe Fundacje ds. nowotworów skóry.

Co gwarantują kosmetyki mineralne?

  • uzyskanie nieskazitelnego wyglądu skóry
  • poprawę kolorytu i struktury powierzchni skóry
  • najskuteczniejszą ochronę słoneczną

Aby uzyskać idealny makijaż należy wykonać 4 proste kroki:
produkty

I krok: PRZYGOTOWANIE

To linia PRIMER (SPF 20 i SPF30), czyli linia baz, w której każda z nich dedykowana jest specyficznemu problemowi takiemu jak: zaczerwienie, przebarwienia, wypryski skórne. Primery Colorescience nadają odpowiedniego kolorytu, poprawiają teksturę skóry, zmniejszają widoczność porów.

II krok: KORYGOWANIE

To linia pudrów sypkich Colorescience (SPF20), które odbijają światło, wyróżniają się dużą zawartością pigmentów. Produkty podstawowe nadają piękny wygląd podczas całego dnia. Minerały dostępne w postaci sypkich minerałów w pędzlu lub słoiczku.

III krok: UTRWALANIE

Mgiełki Colorescience aktywują prace minerałów na skórze, gwarantują naturalny wygląd, tworząc transparentną ochronę nałożonych minerałów.

IV krok: OCHRONA SŁONECZNA

Ostatnim krokiem jest Puder w pędzlu Colorescience z ochroną SPF 50. Najwyższej jakości minerały chronią skórę przed promieniowaniem słonecznym oraz szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Co ważne, skutecznie zapobiegają negatywnym skutkom fotostarzenia się skóry.

Te cztery kroki to idea marki COLORESCIENCE. Zadaniem tych podstawowych kosmetyków jest poprawa wyglądu, nawilżenie, korekcja, kamuflaż. Efektem jest gładka, świeża i idealnie piękna skóra!

W mojej praktyce wykonuje makijaż Colorscience po każdym zabiegu, polecam go osobom młodym ze zmianami trądzikowym, osobom z trądzikiem różowatym, także po zabiegach peelingami chemicznymi, mikrodermabrazji, mikronakłuciach. W makijażu mineralnym można szybko się zakochać, czuć się lekko oraz nieskazitelnie gładko i promiennie. Makijaż mineralny ma właściwości łagodzące, ochronne i lecznicze. 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paulina Rybak
kosmetolog

 

 

Gabinet Kosmetologii ESTETIQAlogo

ul. Dębińska 54a

62-100 Wągrowiec

tel. 513178027

 

 

 

Warto przeczytaćKontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl