renewalUważam, że zdecydowanie warto stosować kremy rewitalizujące Epionce, ponieważ DZIAŁAJĄ!!! Skład tych kosmetyków zapewnia prawidłowe funkcjonowanie skóry, naprawiają i odbudowują barierę naskórkową, zapobiegają niekorzystnemu oddziaływaniu czynników zewnętrznych oraz hamują powstawanie stanów zapalnych.

Moja Klientka, Pani Dorota, która od 3 lat nieprzerwanie stosuje jeden z kremów rewitalizujących stwierdziła, że jest to jedyny kosmetyk, po którym czuje komfort i zauważyła korzystne zmiany na swojej skórze. Skóra Pani Doroty była ciągle sucha, łuszcząca, szorstka z ewidentnie naruszonym płaszczem hydro-lipidowym.Pomimo stosowania licznych kremów, maseczek, olejków problem pozostawał. Dopiero pielęgnacja kosmetykami Epionce spowodowała pozbycie się tych uciążliwości. W tej chcwili skóra jest gładka, odpowiednio nawilżona i nawet rozszerzone pory są mniej widoczne.

Pani Dorota powiedziała, że gdyby te kremy kosztowały nawet 500 zł, to i tak z nich nie zrezygnuje. Czy nie jest to najlepsza rekomendacja?

 

Małgorzata Czarnota

Małgorzata Czarnota

 

 

Ambasada Urody

 

Ambasada Urody

Adres: ul. Korczak 8c, 62-800 Kalisz
Telefon/fax: 502 157 757

 

Weź udział w konkursie! 

 

 Tylko w lutym na powyższe produkty rabat 10% na kod: "ILOVEEPIONCE"

KUP TERAZ! 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl