2Kobiety z całego świata podążały ostatnio za najnowszym trendem w mediach społecznościowych – tzw. „selfie bez makijażu”. Celebrytki obnażyły się z makijażu od szyi w górę, pokazując takie niedoskonałości jak przebarwienia, trądzik czy cienie pod oczami. Kto nie lubi oglądać gwiazd bez makijażu?

Dla mnie publiczne wyjścia bez makijażu są rzadkością – z powodu utrzymujących się po wypryskach trądzikowych ciemnych przebarwień - a co dopiero mówić o prezentowaniu moich problemów skórnych w mediach społecznościowych. Moja przygoda z trądzikiem zaczęła się w gimnazjum. Specyfiki dostępne bez recepty dawały chwilową ulgę gdy byłam nastolatką i tuż po przekroczeniu dwudziestego roku życia – do wyprysków, gdy miałam 25 lat. Dlatego  też, tuż po trzydziestce, moja skóra nosi pewne znamiona przeszłości.

1Kiedy Epionce wprowadziło Perfekcyjne Serum Rozjaśniające, nie brałam pod uwagę możliwości wzbogacenia o nie swojego rytuału pielęgnacyjnego. Jeżeli znalazłaby się choć jedna przypadłość skórna z którą nie musiałam się zmierzyć, były to cienie pod oczami i piegi. W miarę jak dowiadywałam się więcej, odkryłam że ciemne blizny potrądzikowe są zasadniczo niczym innym, jak rodzajem nieregularnych przebarwień. Postanowiłam dać Epionce szansę - aby sprawdzić czy jest to rozwiązanie, którego poszukiwałam. Po kilku miesiącach od włączenia Perfekcyjnego Serum Rozjaśniającego do codziennej, wieczornej pielęgnacji skóry, zauważyłam poprawę. Choć moja skóra nie jest idealna, to plamki zdobiące moje policzki się rozjaśniły. Zmniejszyło się zaczerwienienie, a koloryt skóry stał się bardziej wyrównany. Nowe wypryski nie pozostawiają takich samych blizn jak poprzednie. Byłam zachwycona! Produkt, co do którego nie byłam nawet pewna czy jest odpowiedni dla mnie, stał się podstawą mojej pielęgnacji skóry. Znów przywrócono mi nadzieję na piękną skórę w przyszłości. Obecnie czasem całkowicie daruję sobie makijaż, sprowadzając go wyłącznie do ochrony słonecznej SPF50 – która jest równie istotna dla utrzymywania mojej skóry we właściwej kondycji.

Czy jesteś gotowa, by pożegnać na dobre swoje ciemne przebarwienia? Od wrażliwej skóry, poprzez trądzik, aż po niechciane problemy skórne – przemyśl ponownie w jaki sposób produkty Epionce mogą pomóc Twojej skórze w odzyskaniu jej młodzieńczego piękna! 

 

Autor: Kelli Russell


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl