Medycyna estetyczna to dziedzina w ciągłym rozwoju. Coraz więcej kobiet i mężczyzn korzysta z jej możliwości, aby poprawić nie tylko swój wygląd zewnętrzny, ale przede wszystkim własne samopoczucie związane z akceptacją siebie i swojego ciała. Godnym polecenia miejscem we Wrocławiu świadczącym tego typu usługi jest Klinika Wiatroszak, założona przez dr Marcina Wiatroszaka.

„Profesjonalnie zatrzymujemy czas” Powyższa myśl to motto przewodnie towarzyszące zarówno założycielom, jak i personelowi Kliniki Wiatroszak. Jej wnętrze zostało tak zaprojektowane, by Klienci czuli się w niej swobodnie i bezpiecznie. Do ich dyspozycji oddano między innymi jedną salę operacyjną, dwa gabinety zabiegowe, toaletę z prysznicem oraz pokój pozabiegowy, w którym można odpocząć i zrelaksować się. Ponadto klinika dysponuje nowoczesnym sprzętem najwyższej jakości, takim jak:

  • sprzęt do liposukcji infradźwiękowo-wibracyjnej Nutational Infraconic Liposculpture (N. I. L.), model EVA sp6 – jak dotąd najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany;
  • USG w generacji 3D;
  • kardiomonitory;
  • generatory tlenu;
  • sterylizatomię;
  • laser frakcyjny;
  • krioterapię;
  • systemy do radiofrekwencji (Pelleve);
  • klimatyzację plazmową.

By zapewnić Klientom najwyższe poczucie bezpieczeństwa, przy poważniejszych zabiegach operacyjnych zawsze obecny jest wykwalifikowany anestezjolog, ponadto klinika współpracuje także z innymi specjalistami, z którymi w razie potrzeby może skonsultować konkretne przypadki i podjąć decyzje co do dalszego leczenia. Poza tym klinika Wiatroszak posiada międzynarodowe certyfikaty na wszystkie wykonywane przez siebie zabiegi i usługi.

 Zakres usług Kliniki Wiatroszak

Oferta kliniki Wiatroszak jest bardzo rozbudowana i podzielono ją na kilka podstawowych rodzajów: głowa i twarz, usta, piersi, modelowanie sylwetki, kończyny, zewnętrzne narządy płciowe, transseksualizm, kosmetologia i fizjoterapia, a także usługi dodatkowe, takie jak: badania kontrolne przed zabiegiem, badania USG i znieczulenie. Do najpopularniejszych usług, jeśli chodzi o poprawę wyglądu, zaliczamy wszelkie operacje plastyczne twarzy mające na celu korektę jej poszczególnych części, na przykład nosa, ust czy też usuwanie zmarszczek. Oprócz tego sporym zainteresowaniem cieszy się powiększanie biustu w połączeniu z jego modelowaniem czy też wygładzaniem dekoltu. Jeśli chodzi o kosmetologię i fizjoterapię, klinika Wiatroszak oferuje masaże, między innymi masaż leczniczy, relaksacyjny czy też masaż o tajemniczych nazwach Czar Bursztynu czy Czekolada z bakaliami. Pełną ofertę oraz szczegółowe informacje na temat każdej z usług można znaleźć na stronie internetowej kliniki.

 Dlaczego warto wybrać właśnie Klinikę Wiatroszak?

Medycyna i chirurgia estetyczna to dziedzina, w której potrzeba ogromu wiedzy, profesjonalizmu i umiejętności, by z powodzeniem się nią zająć. W klinice Wiatroszak z pewnością znajdziemy poczucie bezpieczeństwa, które jest niezbędne, jeżeli mamy ze spokojem oddać swoje ciało i swój wygląd w ręce innej osoby. Opinie pacjentów zamieszczone na stronie internetowej kliniki to wiarygodne źródło informacji, z którym warto się zapoznać, jeżeli rozważamy skorzystanie z jej usług. Ponieważ celem załogi Kliniki Wiatroszak jest 100-procentowe zadowolenie Klientów, nie uciekają oni również od negatywnych opinii, lecz na ich podstawie starają się coraz bardziej poprawiać swoje usługi. Ale zamiast wierzyć na słowo, lepiej sprawdzić to osobiście!

Artykuł sponsorowany


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl