Przez ostatnich 10 lat byłem zapalonym biegaczem i uczestniczyłem w niezliczonych półmaratonach i wielu pełnych maratonach. Z czasem zacząłem szukać nowych wyzwań i zainteresowałem się triathlonem. Najpierw był dystans sprinterski, potem olimpijski i zawody Half Iron Man. Właśnie zacząłem trenować do pierwszych zawodów Iron Man, które odbędą się tej jesieni.  

Czytaj więcej...

spirulinaSpirulina jest niezwykle bogata w składniki odżywcze. To roślina słodkowodna, która słynie z intensywnego smaku i jeszcze potężniejszego profilu żywieniowego. Regularne stosowanie spiruliny pomaga utrzymać zdrowie i piękny wygląd! 

Czytaj więcej...

chlorellaSzukasz w pełni naturalnego suplementu, który doda Ci energii, przyśpieszy spalanie tłuszczu i wspomoże detoksykację organizmu? Jeśli tak to glony słodkowodne, czyli chlorella może być dokładnie tym czego potrzebujesz!

Czytaj więcej...

minDobry makijaż dodaje urody, ukrywa niedoskonałości, podkreśla blask, nadaje młodzieńczego wyglądu. Dodaje nam pewności, nastraja optymistycznie i podkreśla nasze walory.  Makijaż to również dobry, staranny wygląd na co dzień. Każdy makijaż powinien być tak dobrany aby wydobyć nasze piękno... 

 

Czytaj więcej...

minŁadne i zadbane stopy powinny być wizytówką kobiety, jednak nie zawsze jest to możliwe…

Spędzanie całego dnia w często niewygodnym obuwiu, dzień spędzony w pozycji siedzącej… I co widzisz zdejmując buty, wracając do domu? Stopy są opuchnięte, zmęczone, a co najgorsze obolałe. Winę zrzucasz więc na nowe, niewygodne szpilki…

Czytaj więcej...

minZielona kawa pochodzi z niepalonych ziaren popularnego owocu Coffea. Ekstrakt z zielonej kawy zyskuje coraz większą popularność. Niepalone ziarna kawy posiadają wysoki poziom kwasu chlorogenowego, powodując ogromne korzyści dla zachowania odpowiedniego poziomu cukru we krwi, obniżają ciśnienie, zmniejszają ryzyko chorób serca, pomagają w utracie masy ciała. Jest to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy szukają pomocy w uzyskaniu i utrzymaniu zdrowej i szczupłej sylwetki. 

Czytaj więcej...


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama | Prywatność | Wersja mobilna

Copyright © 2014 Estetycznie.pl