Za duży, za szeroki, przekrzywiony, z garbem… Kształt nosa bardzo często bywa powodem kompleksów. Dla własnego komfortu psychicznego wielu pacjentów decyduje się pójść pod skalpel. Tym, którzy nie chcą nieodwracalnej ingerencji we własne ciało, chirurgia ma do zaoferowania nowoczesną metodę korekcji nosa – modelowanie za pomocą kwasu hialuronowego. Zabieg jest niemal bezbolesny, trwa zaledwie 30 minut i daje natychmiastowy efekt.

Czytaj więcej...

Obecnie żylaki można usunąć za pomocą krótkiego zabiegu laserowego, a już następnego dnia możliwy jest powrót do pracy. Jeszcze do niedawna, jedyną metodą na pozbycie się żylaków była operacja, która jak wiadomo była związana z dłuższą  rekonwalescencją.

Czytaj więcej...

Trądzik dotyka głównie nastolatków w wyniku rozchwiania oraz zmian gospodarki hormonalnej i często staje się przyczyną kompleksów i niskiej samooceny. Niestety, nieestetyczne pryszcze i plany na skórze twarzy, ramion czy pleców występują również u niektórych dorosłych.

Czytaj więcej...

Niektóre z nas mogą cieszyć się pięknymi, lśniącymi rzęsami, nie musząc poświęcać na ich pielęgnację wiele czasu. Co jednak, kiedy nasze rzęsy z natury nie są tak wytrzymałe i mocne? Zdawać by się mogło, że przez nasze uwarunkowania genetyczne jesteśmy już skazane na specjalistyczne zabiegi lub pogodzenie się ze słabymi włoskami. Nic bardziej mylnego!

Czytaj więcej...

Oczy są jednym z najważniejszych ludzkich narządów. Jakiekolwiek problemy ze wzrokiem utrudniają codzienne życie – pracę, prowadzenie pojazdów i wiele prostych czynności manualnych. Najpopularniejszą dolegliwość związaną z oczami stanowi wada wzroku, jednak nasze oczy narażone są na zdecydowanie poważniejsze choroby – na przykład jaskrę i zaćmę. Na szczęście współczesna medycyna potrafi sobie z nimi radzić.

Czytaj więcej...

Na przestrzeni ostatniej dekady kosmetologia stała się jedną z prężniej rozwijających się dziedzin nauki. Coraz większe pole do popisu w tym zakresie znajduje również fizykoterapia. Jakie urządzenia z fizykoterapii warto wykorzystać do zabiegów kosmetologicznych? Jakie niedoskonałości można dzięki nim poprawić?

Czytaj więcej...

Wraz z upływem lat poranne spoglądanie w lustro może powodować codzienne frustracje oraz nienawiść do samego siebie. Obszarem, który zwykle deprymuje najbardziej jest twarz. Naturalne procesy takie jak wiotczenie skóry twarzy spowodowane są spowolnioną produkcją kolagenu oraz elastyny. Nie należy jednak uważać, że natura jest nieprzebłagana i nie można zrobić nic, by dokuczliwe zmarszczki twarzy oraz szyi przestały demotywować każdego dnia. Na tę właśnie potrzebę chirurgia plastyczna wymyśliła lifting twarzy.

Czytaj więcej...


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl