Już po roku lub dwóch naszego życia zaczynamy z nich korzystać i robimy to codziennie przez całe życie. W wieku wczesno-młodzieńczym w zasadzie nie zauważamy ich obecności. Służą nam wiernie aż do czasu, gdy poczujemy nagły, piekący lub kłujący ból…, lub gdy zauważymy że ich uroda przemija i wymagają coraz bardziej troskliwej uwagi. Stopy – to o nich mowa.

Czytaj więcej...

Coraz częściej w magazynach branżowych można natknąć się na ostrzeżenia okulistów odnośnie zabiegu, jakim jest przedłużanie rzęs - czy faktycznie jest się czym przejmować? Która z nas nie marzy o pięknych, długich i zmysłowych rzęsach? Jest to w dzisiejszych czasach jeden z wyznaczników kanonu piękna.

Czytaj więcej...

 Głównym wskazaniem Plasma ARC jest lifting okolicy oka (nieinwazyjna bleferoplastyka), lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych, głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień, usuwanie zmian skórnych oraz leczenie blizn i rozstępów.

Czytaj więcej...

Jak zatrzymać młodość wykorzystując naturalną skłonność skóry do regeneracji? System Dermafrac to właściwa metoda. Mikroskopijne igiełki w wytworzonym przez urządzenie podciśnieniu, dostarczają w głąb skóry substancje odżywcze o ściśle określonej lepkości i wielkości cząsteczek. 

Czytaj więcej...

Nawet najbardziej intymne problemy nie pozostają bez rozwiązania. Przerośnięte lub zniekształcone narządy płciowe kobiet są poważnym kłopotem, jednak wciąż obejmuje je wstydliwa cisza. Doktor Katarzyna Ostrowska – Clark, z gabinetu chirurgii i medycyny estetycznej Medimel, wyjaśnia gdzie szukać pomocy. 

Czytaj więcej...

Nie jest tajemnicą, że część kobiet po przebytej ciąży z trudem radzi sobie z jej konsekwencjami – problemami z cerą, rozstępami, wiszącą skórą na brzuchu, czasem ze skomplikowanymi przepuklinami czy mało atrakcyjnym wyglądem piersi po okresie karmienia. Można jednak temu zaradzić stosując delikatne zabiegi na skórę lub zwracając się do specjalisty chirurgii plastycznej po konkretne rozwiązania chirurgiczne. Jak wrócić do formy i „dawnych kształtów” po ciąży i porodzie? Kiedy można zacząć myśleć o delikatnych zabiegach, a kiedy o poważnych operacjach?

Czytaj więcej...

Wrastające paznokcie to problem bardzo częsty. Róg lub krawędź paznokcia wbija sie w miękką tkankę palca, czego efektem jest ból, zaczerwienienie, obrzęk i zakażenia. Jako podolodzy mieliśmy bardzo duży problem z leczeniem tego typu zmian, gdy nie było jeszcze u nas w Polsce dostępnych klamer na wrastające paznokcie ani sprzętu jakim jest Rekonstruktor Zdrowe Stopy. 

Czytaj więcej...

Mikronakłuwanie  w celach poprawy jakości skóry stosowane jest od dawna. Jednak od kilku lat staje się coraz bardziej popularne i wypiera inne, bardziej agresywne metody odmładzania, takie jak operacje plastyczne, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a ostatnio nawet zabiegi laserowe. 

Czytaj więcej...

Oczy, jak wielu twierdzi to „zwierciadło duszy”... niestety wraz z wiekiem zaczynają opadać, czasem tworzy się nadmiar skóry. Jak radzić sobie z tym problemem, czy jedynym rozwiązaniem jest skalpel? Dzisiejsza medycyna estetyczna i kosmetologia jak zawsze znalazły rozwiązanie...

Czytaj więcej...

Absolutną nowością w stosowaniu kolagenu w leczeniu chorób narządu ruchu i medycynie estetycznej jest zabieg gunaforezy wykonywany jest za pomocą urządzenia umożliwiającego przezskórne wprowadzenie kolagenu za pomocą energii magnetycznej. Zabieg ten stosuje się w tych przypadkach, w których dotychczas podawano kolagen w postaci iniekcji czy mezoterapii, tj. w terapii stanów zapalnych i zmian zwyrodnieniowych w narządzie ruchu, a także w medycynie estetycznej do regeneracji skóry twarzy dekoltu i szyi.

Czytaj więcej...


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama | Prywatność | Wersja mobilna

Copyright © 2014 Estetycznie.pl