mineralyKosmetyki mineralne to wyjątkowo delikatne, naturalne i bezpieczne dla skóry preparaty, dzięki swoim właściwościom są idealne również dla cery problemowej. Kosmetyki mineralne nie ograniczają naszej skórze dostępu do tlenu, nie przesuszają jej oraz nie powodują podrażnień. Makijaż mineralny zapewnia idealne pokrycie, maskuje niedoskonałości i przyśpiesza leczenie wyprysków. Można nakładać go na skórę również po zabiegach kosmetycznych i estetycznych. W kosmetykach mineralnych nie znajdziemy żadnych sztucznych i szkodzących substancji. Produkty do makijażu mineralnego składają się jedynie z krystalicznie czystych minerałów. Makijaż mineralny zapewnia idealne krycie, ma działanie antybakteryjne oraz reguluje wydzielanie sebum. Kosmetyki mineralne tworzą ze skórą zgrany duet, zapewniając jej piękny i naturalny wygląd. Nakładając makijaż mineralny możemy pozwolić sobie na kilka jego warstw, nie obawiając się efektu maski. Makijaż mineralny idealny jest dla wszytskich rodzajów skóry, również dla skóry wrażliwej. 

 

4 kroki makijażu:

  • Makijaż mineralny Colorescience - KROK I - Przygotuj
    Idealny efekt końcowy wymaga perfekcyjnego początku. Colorescience oferuje szeroki wybór wyspecjalizowanych baz pod podkład, aby poprawić fakturę skóry, wyrównać koloryt i zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek. Rezultat to gładka, jednolita cera, która wygląda idealnie.
  • Makijaż mineralny Colorescience - KROK II - Koryguj
    Pudry Colorescience zapewniają indywidualnie dobrany efekt kryjący, niezbędny dla wyrównania kolorytu skóry i podkreślenia rysów twarzy. Te lekkie produkty o dużej zawartości pigmentów mają szeroką gamę, kolorów które można mieszać i nakładać warstwami w celu uzyskania nieskazitelnego, długo utrzymującego się pięknego wyglądu.
  • Makijaż mineralny Colorescience - KROK IV - Chroń
    Ochrona przed słońcem to podstawowy element w utrzymywaniu zdrowia i piękna skóry. Wysoko oczyszczone minerały Sunforgettable bronią skórę przed niszczącym działaniem słońca i środowiska, pomagając chronić ją przed objawami starzenia.

 

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl