sucha skóraSucha skóra jest bardzo powszechną dolegliwością, która charakteryzuje się brakiem odpowiedniej ilości wody w warstwie powierzchownej skóry, czyli w naskórku. Choć problem ten dotyczyć może ludzi w różnym wieku, zdecydowanie częściej dotyka on jednak ludzi starszych. Obszarami ciała najbardziej narażonymi są : ręce, dłonie, kończyny dolne, ale także i twarz. Najczęstsze objawy suchej skóry to : świąd, pęknięcia, szorstkość i łuszczenie się. Tak osłabiona skóra szybciej przyswaja bakterie, które mogą wywołać infekcję. Czerwone, przesuszone plamy na skórze mogą być wczesnym objawem zapalenia skóry. Przyczyn suchej skóry może być wiele. Choroby takie jak: atopowe zapalenie skóry czy łuszczyca. Inną z przyczyn jest rodzaj wykonywanej pracy czy klimat w jakim żyjemy. Warto pamiętać, że nieleczona suchość skóry może doprowadzić do powikłań : wysypki, zapalenia czy przebarwień.

 

Kuracja w gabinecie:

 • Zabieg nawilżający Dermafrac
  Zaawansowana technika w dziedzinie nakłuwania skóry połączonej z jednoczesną infuzją preparatu. Substancja głęboko wnika w skórę, poprawiając nawilżenie i ukojenie skóry. Zabieg jest przeprowadzany w sposób bezbolesny i bezkrwawy.
 • Zabieg nawilżająco - rewitalizujący MesoExpert
  Zabieg przeprowadzany jest metodą mezoterapii bezigłowej. Polega na użyciu fali elektromagnetycznej w postaci impulsów. Dzięki czemu zaaplikowany koktajl wnika w głąb skóry intensywnie ją nawilżając. Zabieg jest nieinwazyjny, bezbolesny.
 • Zabieg witaminowy SkinMedica
  Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów cer. Polecany jest w celu odżywienia, regeneracji oraz nawilżenia skóry. Efekty są widoczne niemal natychmiast.
 • Zabieg uspokajający dla skóry wrażliwej Epionce
  Zabieg ten stworzony został specjalnie dla skóry wrażliwej. Przynosi ukojenie, uspokaja i łagodzi stany zapalne. Przywraca również odpowiednią barierę ochronną skóry.
 • Mezoterapia igłowa
  Kolagen i elastyna które są odpowiedzialne za regenerację skóry poprzez sam proces nakłucia, regenerują, odbudowują i wzmacniają tkankę. Dzięki temu skóra po zabiegu staje się odporniejsza, bardziej napięta i odżywiona.  
 

Kuracja domowa:
Maska ultra kojąca Epionce, Rewitalizujący krem do twarzy Epionce, Rewitalizująca emulsja do twarzy Epionce, Rewitalizujący krem pod oczy Epionce, Intensywny krem odżywczy Epionce, Medyczny krem barierowy Epionce, Silny krem barierowy Epionce, Delikatne mleczko oczyszczające EpionceTonik równoważący Epionce


Produkty polecane na suchą skórę:


Odżywczy krem do ciała

Skóra to największy narząd naszego ciała chroniący przed czynnikami środowiskowymi. Odpowiada za przekazywanie informacji ze środowiska zewnętrznego do naszego organizmu. Stawiając na pierwszym miejscu pielęgnację twarzy, łatwo zapomnieć o skórze ramion, nóg i tułowia.

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl