Anti-aging to cały proces, który ma na celu spowolnienie, zapobieganie lub zatrzymanie procesu starzenia. Są to metody i zabiegi wspomagające odmłodzenie skóry.

Badania ukazują, że istnieją dwa rodzaje starzenia się skóry:

 • Naturalne starzenie
  Wraz z upływem czasu skóra zmienia się i traci swój anti-agingmłodzieńczy wygląd. Następuje to wraz ze zmniejszeniem aktywności biologicznych komórek oraz w wyniku spowolnionej regeneracji. Już po dwudziestym roku życia zmniejsza się produkcja kolagenu i elastyny w wyniku czego nasza skóra staje się coraz mniej sprężysta i jędrna. Zmniejsza się również aktywność gruczołów łojowych i potowych. Pierwszymi oznakami tego procesu jest zwiotczenie skóry oraz utrata nawilżenia i jędrności skóry w wyniku czego na naszej skórze pojawiają się pierwsze zmarszczki, które wraz z wiekiem pogłębiają się. Dlatego ważne jest wdrożenie odpowiednio wcześniej terapii przeciwstarzeniowej.
 • Fotostarzenie
  Fotostarzenie się skóry to proces, który powodowany jest przez czynniki zewnętrzne głównie promieniowanie słoneczne. Skóra składa się z trzech warstw: naskórka, skóry właściwej oraz tkanki podskórnej. Skóra właściwa zawiera kolagen, elastynę i inne włókna, które wspierają odpowiednią strukturę skóry. Właśnie te elementy nadają skórze młodzieńczy wygląd, ale także są atakowane przez promienie UV. Poprzez ekspozycję naszego ciała na słońce, komórki skóry właściwej wytwarzają melaninę do naskórka. Dostajemy piękną opaleniznę, ale tak naprawdę sprawiamy, że nasz organizm musi się bronić. Promienie UV wnikają w głąb skóry właściwej, niszcząc przy tym włókna kolagenowe. Pomimo, że nasz organizm wytwarza enzymy, które mają na nowo odbudować włókna kolagenowe, kolejne opalanie sprawia, że błędnie odbudowana skóra tworzy zmarszczki oraz przyczynia się do przesuszania skóry. ogórek oraz nasiona winogron.
 

Kuracja w gabinecie:

 • Peeling Refresh Epionce
  Zawarte w peelingu składniki aktywne przyczyniają się do poprawy wyglądu skóry, zwiększając odnowę komórek. Następuje również zwiększenie elastyczności oraz nawilżenia. Skóra po zastosowaniu peelingu nie łuszczy się i można niemal natychmiast wrócić do codziennych zajęć.
 • Peelingi Sal-e, Mal-e Epionce
  Zabieg z zastosowaniem peelingów Sal-e, Mal-e przyczynia się do poprawy wyglądu i struktury skóry, poprzez zwiększenie odnowy komórkowej. Posiada właściwości przeciwbakteryjne, zwiększa nawilżenie, skóra staje się promienna. Poprawia się jej jędrność oraz tekstura.
 • Zabieg MicroPen Epionce
  Zabieg przeprowadzany jest za pomocą mikronakłuwania skóry. Pobudza produkcję nowego kolagenu i elastyny. Niweluje zmarszczki, poprawia jędrność skóry. Wzmacnia barierę ochronną skóry i łagodzi stany zapalne.
 • Zabieg regenerujący Epionce
  Zabieg z zastosowaniem rollera polega na nakłuwaniu skóry, dzięki czemu zwiększa się produkcja kolagenu. Składniki aktywne aplikowane są do głębszych warstw skóry. Dostarczane skórze naturalne składniki oraz witaminy działają ujędrniająco i wygładzająco.
 • Zabieg odmładzający Dermafrac
  Dermafrac jest zaawansowaną techniką w dziedzinie nakłuwania skóry połączonej z jednoczesną infuzją preparatu. Specjalna kombinacja aktywnych składników pobudza fibroplasty do produkowania nowych włókien kolagenowych. Skóra odzyskuje swą jędrność i młodzieńczy blask.
 • Mezoterapia igłowa
  Kolagen i elastyna które są odpowiedzialne za regenerację skóry poprzez sam proces nakłucia, regenerują, odbudowują i wzmacniają tkankę. Dzięki temu skóra po zabiegu staje się odporniejsza, bardziej napięta i odżywiona.  
 • Zabieg odmładzający z wykorzystaniem osocza
  Osocze bogatopłytkowe (PRP) jest preparatem pozyskiwanym z krwi pacjenta. Materiał ten bogaty jest w komórki multipotencjalne i czynnik wzrostu, dzięki którym następuje pobudzenie innych komórek do odnowy i odbudowy tkanek skóry.  
 

Kuracja domowa:
Intensywny krem odżywczy Epionce, Rewitalizujący krem do twarzy Epionce, Rewitalizująca emulsja do twarzy Epionce, Rewitalizujący krem pod oczy Epionce, Intensywne serum regenerujące Epionce, Lite Lytic Tx Epionce, Lytic Tx Epionce, Maska ultra kojąca Epionce

 

Polecane produkty:


Rewitalizująca emulsja do twarzy Epionce

rewitalizująca emulsja do twarzyZdrowa skóra jest kluczem do utrzymania młodego wyglądu. Rewitalizująca emulsja do twarzy posiada formułę, która pozwala na skuteczną stymulację procesów naprawczych oraz nawilżenie skóry. Emulsja blokuje szkodliwe czynniki zapalne, które prowadzą do przedwczesnego starzenia się skóry. Wnika głęboko do warstw skóry, aby zredukować drobne zmarszczki i przebarwienia. Przy regularnym stosowaniu emulsji widoczne są rezultaty: poprawia się nawilżenie, jędrność, a także skóra staje się promienna i pełna blasku.


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl