przebarwieniaPrzebarwienia to ciemniejsze od skóry plamy, które spowodowane są nadmierną produkcją pigmentu w skórze - melaniny. Jej nadmiar tworzy "złoża" na skórze. Przebarwienia powstają z przyczyn wieku, chorób, genetyki. Są również skutkiem ubocznym terapii hormonalnej czy reakcją promieniowania słonecznego UV na naszą skórę. Swoim wyglądem przypominają duże piegi i zwykle pojawiają się na twarzy, szyi, ale także na dłoniach czy stopach. Przebarwienia mogą szpecić naszą skórę i pomimo, że nie są one szkodliwe, warto je usunąć ze względów kosmetycznych. W pielęgnacji skóry istnieją skuteczne metody ich leczenia. Bardzo ważne jest przed rozpoczęciem leczenia przebarwień określenie przyczyny ich powstania. Należy również pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej.

 

Kuracja w gabinecie:

 • Zabieg rozjaśniający Epionce
  Skoncentrowana formuła kosmetyków użytych podczas zabiegu wzmacnia barierę ochronną skóry i łagodzi stany zapalne. Po wykonanym zabiegu skóra jest rozjaśniona a przebarwienia skorygowane.
 • Peeling Refresh Epionce
  Przeznaczony jest dla każdego typu cery. Zawarte w peelingu składniki aktywne przyczyniają się do poprawy wyglądu skóry, zwiększając odnowę komórek. Łagodzi stany zapalne i redukuje przebarwienia.
 • Peeling Sal-e, Mal-e Epionce
  Posiada właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Przyczynia się do poprawy wyglądu i struktury skóry, poprzez zwiększenie odnowy komórkowej. Skóra jest świeża, odżywiona, a nie przesuszona.
 • Zabieg MicroPen Epionce
  Zabieg przeprowadzany jest za pomocą mikronakłuwania skóry. Wzmacnia barierę ochronną skóry i łagodzi stany zapalne. Po wykonanym zabiegu skóra jest rozjaśniona a przebarwienia skorygowane.
 • Zabieg regenerujący Epionce
  Zabieg z zastosowaniem rollera polega na nakłuwaniu skóry, dzięki czemu zwiększa się produkcja kolagenu. Składniki aktywne aplikowane są do głębszych warstw skóry. Następuje redukcja przebarwień.
 • Zabieg rozjaśniający Dermafrac
  Zaawansowana technika w dziedzinie nakłuwania skóry połączonej z jednoczesną infuzją preparatu. Substancja głęboko wnika w skórę, przez co zmniejsza produkcję melaniny. Zabieg jest przeprowadzany w sposób bezbolesny i bezkrwawy.
 • Zabieg rozjaśniający na twarz SkinMedica
  Zabieg przeznaczony jest dla osób borykających się z przebarwieniami. Rezultatem zabiegu jest rozjaśniona skóra o wyrównanym kolorycie i blasku.
 • Mezoterapia igłowa
  Kolagen i elastyna które są odpowiedzialne za regenerację skóry poprzez sam proces nakłucia, regenerują, odbudowują i wzmacniają tkankę. Dzięki temu skóra po zabiegu staje się odporniejsza, bardziej napięta i odżywiona.  

 

Kuracja domowa:
Krem rozjaśniający Melano Tx Epionce, Perfekcyjne Serum Rozjaśniające Epionce

Film


 


Produkty polecane na przebarwienia:


 Perfekcyjne Serum Rozjaśniające Epionce

serum rozjaśniająceSerum zostało opracowane w taki sposób, by jak najmocniej oddziaływać na nieregularne przebarwienia, nie wywołując podrażnień. Zawarta w nim: kurkuma wykazuje właściwości przeciwzapalne oraz spowalnia wiele etapów procesu przemiany melaniny, daktyl - posiada skuteczne działanie depigmentacyjne, przeciwzapalne, wspomaga również syntezę kolagenu i elastyny. Do stosowania na noc.

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl