Dr Krzysztof Miracki
Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, specjalista otolaryngolog.

Wraz z małżonką Kariną Dudek-Miracką od ośmiu lat wspólnie prowadzi prestiżową markę estetyczną Klinika Miracki. W 2015 roku z sukcesem wprowadzili na rynek drugi brad z branży medycyny estetycznej - klinikę Angel Factory specjalizującą się w kompleksowych zabiegach na ciało. W 2017 roku stała się częścią Kliniki Miracki.

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (1987). Uzyskał specjalizację I-go stopnia z zakresu otolaryngologii (1991). Ukończył pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz amerykańskiego prestiżowego stowarzyszenia ASLMS (American Society for Laser Medicine & Surgery).

Odbył liczne kursy i szkolenia z technik medycyny estetycznej prowadzone w kraju i za granicą przez uznane autorytety z dziedziny medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczy w kongresach naukowych i seminariach branżowych nieustannie rozwijając swoją wiedzę i umiejętności w zakresie laseroterapii i najnowszych rozwiązań na światowych rynkach medycyny estetycznej.

Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem urządzeń laserowych, a w szczególności w przeprowadzaniu łączonych zabiegów liposukcji i lipotransferu oraz laserowym usuwaniu wszelkiego rodzaju tatuaży, blizn i znamion skórnych jak również laseroterapii naczyniowej oraz iniekcjach i zabiegach z użyciem nici liftingujących nowej generacji.

Pacjenci cenią w nim nie tylko wiedzę i umiejętność tworzenia atmosfery zaufania, ale także wyjątkowy zmysł estetyczny i wyczucie proporcji – czynniki niezwykle istotne w profesji związanej z udoskonalaniem wizerunku.

Medycyna estetyczna to jego prawdziwa pasja, jednak energii wystarcza mu także na zainteresowania pozazawodowe: żeglarstwo, lotnictwo, motoryzację, podróże i…dobrą kuchnię.

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl