EpionceProdukty Epionce zawierają delikatną, roślinną formułę, która sprzyja rozwiązywaniu różnych problemów skórnych. Zmień swoje przyzwyczajenia dotyczące codziennej pielęgnacji i przerzuć się na kosmetyki Epionce.  Poznaj kilka cennych wskazówek na dobry początek Twojej przygody z marką Epionce. 


Zacznij od zastosowania Litycznego żelu oczyszczającego. Technologia tego żelu wpływa na odnowę komórek oraz usuwa martwy naskórek. Wyciąg z kory wierzby delikatnie oczyszcza skórę z nadmiaru oleju i makijażu bez efektu zapalnego, które powodują składniki złuszczające zawarte w innych produktach oczyszczających.  

W poprawie drobnych linii, zmarszczek i widocznych efektów starzenia się skóry, pomoże Naprawczy krem lityczny i Rewitalizujący krem do twarzy. Produkty te są skuteczne i szybko przynoszą oczekiwane efekty, a w dodatku możesz kupić je bez recepty. Nie wywołują podrażnień i nie zwiększają wrażliwości na promienie słoneczne. 

Serum rozjaśniająceJeśli szukasz skutecznego preparatu na przebarwienia, bez substancji drażniących wypróbuj Serum rozjaśniające. Jego świetna roślinna formuła (lukrecja, kurkuma i ekstrakt z liści mięty pieprzowej) pomaga wyeliminować przebarwienia oraz zatrzymuje proces nadmiernej pigmentacji. Szybko zauważysz rezultaty, bez efektów ubocznych, pamiętaj tylko o regularnym stosowaniu tego cuda!

Serum, które oparte jest na jednym lub dwóch składnikach nie zapewni Twojej skórze odpowiedniego odżywienia. Podobnie jak inne narządy naszego organizmu, skóra wymaga wielu witamin dla prawidłowego funkcjonowania. Intensywne Serum regenerujące zawiera witaminy A, B, C, D i E dla optymalnego odżywienia komórek. Badania kliniczne wykazały, że poprawa kondycji skóry widoczna jest już po tygodniu regularnego stosowania. 

 


 
Jeśli szukasz produktu w celu rozwiązania problemu dla Twojej skóry, Epionce może pomóc! 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl