detoksToksyny są wszędzie wokół nas: w powietrzu, jedzeniu, piciu.  Stres, zła dieta, życie w biegu sprzyja gromadzeniu się szkodliwych substancji, które obciążają nasz organizm. Często zatruwamy się nieświadomie, dlatego też nie jesteśmy w stanie w pełni temu zapobiec. Organizm kumuluje w sobie toksyny, część z nich jest usuwana, jednak nie zawsze organizm radzi sobie z ich nadmiarem. Nasze złe samopoczucie, bóle głowy, alergie, uczucie zmęczenia czy zaburzenia koncentracji mogą być spowodowane nadmiarem toksyn w organizmie.  U osób, które od lat stosują diety, a nadal nie mogą schudnąć, prawdopodobnie przyczyną jest duża obecność toksyn. Najlepszym rozwiązaniem jest więc detoksykacja,  w wyniku której następuje oczyszczenie oraz odtrucie organizmu. W wyniku detoksykacji odzyskujemy utraconą energię, przyśpiesza się przemiana materii, następuje redukcja cellulitu. Dzięki oczyszczeniu organizmu poprawia się odporność oraz usprawnia krążenie krwi. Oczyszczenie z toksyn sprawi, że szybciej zgubimy zbędne kilogramy oraz po prostu poczujemy się lepiej.

 

 

Kuracja w gabinecie:

  • Zabieg oczyszczająco-wyszczuplający UCW
    Zabieg polecany jest osobom, które pragną pozbyć się w szybkim czasie kilku centymetrów. Universal Contour Wrap jest naturalną metodą, dającą pewne i satysfakcjonujące rezultaty. Po jednym zabiegu klient dostaje gwarancję pozbycia się minimum 10 cm oraz utrzymania tego efektu minimum 30 dni.
  • Laser Verjú
    Laser Verjú w bezpieczny sposób uwalnia lipidy tłuszczowe z komórek tłuszczowych, powodując zapadanie się komórek tłuszczowych i ich kurczenie się.
 

Kuracja domowa:

 

Warto przeczytaćKontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl