oczyDrobne linie wokół oczu mogą ujawniać wiek bardziej niż inne zmarszczki na twarzy. Jest to jeden z największych zarzutów wobec starzejącej się skóry. Idealnym rozwiązaniem aby zająć się wyjątkowo suchą i wrażliwą skórą wokół oczu jest wprowadzenie do swojego codziennego schematu anti-aging produktów z serii Epionce.

Skóra wokół oczu jest bardzo wrażliwa i delikatniejsza niż inne obszary twarzy. Produkty nawilżające do twarzy nie są więc w stanie zapewnić jej wystarczającej ochrony i pielęgnacji …

Polecamy Rewitalizujący krem pod oczy Epionce, który działa przeciwzmarszczkowo, wzmacnia i naprawia delikatne okolice oczu. Skóra staje się zdrowsza i bardziej promienna. Silna formuła kremu wykazuje działanie zapobiegające oznakom starzenia.  Składniki aktywne zawarte w kremie wzmacniają barierę ochronną skóry, chronią również przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Rewitalizujący krem pod oczy Epionce, dzięki delikatnej formule nie podrażnia oczu, nie wywołuje łzawienia.krem

Dla zwiększenia skuteczności pielęgnacji anti-aging, polecamy połączenie Rewitalizującego kremu pod oczy z Naprawczym Kremem Litycznym Epionce. Badania kliniczne wykazały, że stosując Naprawczy Krem Lityczny dwa razy dziennie, widoczne zmarszczki wokół oczu zmniejszają się o 50%.

Jeśli Twoim problemem są cienie lub plamy pod oczami, polecamy Krem rozjaśniający Melano Tx Epionce w połączeniu z Rewitalizującym kremem pod oczy Epionce. Dzięki temu uzyskasz efekt rozjaśnienia i redukcję widocznych, ciemnych plam. Krem rozjaśniający Melano stosuj tylko raz dziennie, nakładaj go w odległości nie mniejszej niż ¼ od linii rzęs.

 

Dbaj o delikatną i wrażliwą okolicę oczu, z produktami Epionce jest to możliwe!

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl