Kontakt

 logoMedimel

Adres: ul.Nowowiejska 1E, 71-219 Bezrzecze
Telefon:  +48 91 818 04 74, +48 500 355 884
Strona internetowa: chirurgia-szczecin.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

O nas

Prywatna Praktyka MEDIMEL to miejsce, gdzie nasi pacjenci znajdą nie tylko profesjonalną opiekę medyczną oraz najwyższej jakości sprzęt renomowanych marek, ale także spokój i kameralną atmosferę. Składająca się z trzech części: gabinetowo-konsultacyjnej, zabiegowej oraz wypoczynkowej. Oprócz pełnego profesjonalizmu i zaangażowania nasi pacjenci mogą liczyć na doskonałą opiekę, harmonijną atmosferę, komfort i pełną dyskrecję. Ponieważ najważniejsze jest dla nas dobro pacjenta, wykonujemy tylko jeden-dwa zabiegi dziennie dzięki czemu zapewniamy kompleksową opiekę i cały czas jesteśmy do jego dyspozycji.
Naszym celem jest, by w swojej drodze do piękna i pełnego zadowolenia operowani u nas pacjenci mieli pełne wsparcie, wszelką oczekiwaną pomoc, spokój i poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie leczenia. Dokładamy wszelkich starań, by ten cel zrealizować. Z opinii naszych pacjentów wynika, że z powodzeniem, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Zabiegi

Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva


Zabieg liposukcji


Zabieg odmładzający na bazie toksyny botulinowej


Zabieg wygładzająco - wypełniający zmarszczki z wykorzystaniem wypełniacza hialuronowego 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl