xelaZ biegiem lat skóra traci swoją elastyczność, ponieważ zmniejsza się produkcja kolagenu i elastyny. Powoduje to osłabienie tkanki łącznej i w efekcie następuje utrata napięcia, skóra staje się zwiotczała, powstają zmarszczki, opadające policzki oraz powieki. Pod oczami tworzy się tzw. dolina łez...

Jest jednak na to sposób, polecamy zabieg wygładzający z użyciem wypełniacza hialuronowego!

 

 

Wskazania do zabiegu:

 • fałdy nosowo-wargowe
 • zmarszczki zlokalizowane między nosem a ustami
 • zmarszczki na czole
 • zmarszczki między brwiami
 • tzw. "kurze łapki"
     

 

 

Zabieg polega na podaniu poprzez iniekcję wypełniacza. Dzięki jego właściwością następuje wypełnienie luki w objętości tkanki, skóra zostaje podniesiona, ujędrniona i nawilżona. Skóra staje się elastyczna, a twarz nabiera harmonijnych kształtów. Następuje widoczne wygładzenie zmarszczek.

Specjalista wstrzykuje igłą lub kaniulą gęstą, żelową konsystencję wypełniacza, w głąb tkanki podskórnej. W trakcie zabiegu może pojawić się uczucie "rozpierania", dlatego też wcześniej, podczas konsultacji z pacjentem podjęta jest decyzja co do zastosowania znieczulenia. Po zakończeniu iniekcji lekarz przeprowadza łagodny masaż twarzy w celu odpowiedniego rozprowadzenia żelu. Efekty zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się do 12 miesięcy. 

Czas trwania zabiegu: 20-30 minut 
Po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.
Niezmiernie ważne jest jednak, by stosować się do zaleceń swojego lekarza. 

CENA: 800 - 1400 zł 
(w zależności od obstrzykiwanego obszaru)

Przeciwwskazania:

 • alergia ciąża, okres laktacji 
 • epilepsja
 • choroby immunologiczne
 • choroby nowotworowe 
 • leczenie immunoterapeutyczne 
 • zapalenia skóry

 

Zabieg dostępny w gabinetach:


Dr Agnieszka Kuźniar-Derejczyk

Doktor Agnieszka Kuźniar- Derejczyk to absolwentka Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Studiów Podyplomowych SGH. Uczestniczka licznych kursów szkoleniowych, sympozjów i konferencji z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej.

Adres: ul. Warszawska 37, 05-500 Piaseczno; ul. Główna 10, 05-540 Uwieliny
Telefon: 22 716 44 86- Piaseczno; 608 33 42 06- Uwieliny


Chirurgia plastyczna Knakiewicz

logoWykonujemy operacje plastyczne od początku lat dziewięćdziesiątych co stawia nas na pozycji lidera na rynku. Naszym niewątpliwym atutem jest rodzinna struktura przedsiębiorstwa. Dzięki temu doskonale łączymy doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie wraz z młodzieńczą innowacyjnością oraz stałym postępem zarówno naukowym jak i technologicznym. Świadectwem tego jest bardzo liczne i wciąż poszerzające się grono zadowlonych pacjentów.

Adres: ul. Rydygiera 30, 50-248 Wrocław
Telefon: (0-71) 328-44-44 lub (0-71) 328-55-55


OKULODENT

logoSpecjalistyczny gabinet medycyny estetycznej Edyty Wójcik. Posiada liczne certyfikaty oraz rekomendację Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Lek.stom. Edyta Wójcik ukończyła wydział stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz zdobyła specjalizację z zakresu stomatologii ogólnej. Posiada wieloletnie doœwiadczenie w stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, protetyce i medycynie estetycznej. 

Adres: ul. Piłsudskiego 3A, 32-400 Myślenice
Telefon: 12 272 04 36


Klident

logoNaszą misją jest sprawianie uśmiechu. Największą satysfakcję przynosi nam pacjent, który opuszczając nasz gabinet obdarza uśmiechem innych ludzi. Nasz cel osiągamy aktywnie dostosowując się do potrzeb pacjentów. "Leczyć zęby" można wszędzie, ale zaufanie i przyjaźń pacjentów, można zdobyć jedynie najwyższym poziomem usług i przyjaznym, afirmacyjnym nastawieniem do pacjenta. Tacy jesteśmy i będąc dumni z dotychczasowych przyjaźni, z największą przyjemnością powitamy Państwa w naszym gabinecie.

Adres: ul.Czwartaków 16, 09-400 Płock
Telefon: (024) 367 3656


Denticus

logoDenticus Stomatologia to nowoczesny i doskonale wyposażony gabinet stomatologiczny świadczący usługi na najwyższym poziomie. Naszym głównym celem jest komfort i zadowolenie Pacjenta. Świetnie wyszkolony zespół stomatologiczny sprawia, że możemy kompleksowo zadbać o Twój uśmiech. Pacjenci mogą tu także skorzystać z usług lekarza medycyny estetycznej i ortodonty.

Adres: ul. Szpakowa 9, 59-300 Lubin
Telefon: 507 777 646


Gabinet Chirurgii Estetycznej - lek. med. Marcin Baska

logoLek. med. Marcin Baska jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, lekarzem laryngologiem oraz certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz konsultacje laryngologiczne.

Adres: ul. Abrahama 26, 81-366 Gdynia
Telefon: 58 621 72 15, 607 980 442

 


INAISE

logoINAISE to miejsce, w którym proponujemy Państwu: Zabiegi kosmetyczne ( Depilacja laserowa, Intraceuticals, Venus Freeze), zabiegi estetyczne, makijaż permanentny, przedłużanie i zagęszczanie rzęs naturalnych i jedwabnych, przedłużanie włosów metodą laserową Hairdreams.

Adres: ul. Starowiejska 41/43, 81-363 Gdynia
Telefon: +48 604 203 246


Dentus

http://estetycznie.pl/images/gabinet/E00089-dentus/logo.jpgW gabinetach Dentus w Szczecinie, wychodzimy naprzeciw wszystkim, którzy chcą wyglądać i czuć się młodo, pięknie i atrakcyjnie – proponujemy Państwu wygładzenie (usuwanie) zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego.

Adres: ul. Mickiewicza 116/1, 71-140 Szczecin; ul. Felczaka 18a/5, 71-417 Szczecin
Telefon: +48 91 4873394; +48 91 4224694


Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Zbigniew Grzybowski

Doktor nauk medycznych Zbigniew Grzybowski, absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej. Po okresie ponad 30 lat intensywnej pracy w dziedzinie chirurgii ogólnej, onkologicznej i naczyniowej rozpoczyna działalność w dziedzinie medycyny estetycznej, stopniowo przenosząc ciężar zainteresowań z chirurgii na medycynę estetyczną. W kręgu jego zainteresowań, poza stosowaniem wypełniaczy, toksyny botulinowej, znajdują się także skleroterapia i laseroterapia. W najbliższym czasie zamierza zająć się również przeszczepami tkanki tłuszczowej.

Adres: ul. Łukasiewicza 3, 76-200 Słupsk
Telefon: 602338533


ART & DERM Gabinet Dermatologii , Kosmetologii I Medycyny Estetycznej

logo Art DermART&DERM jest rodzinną firmą składającą się z Gabinetu Dermatologii i Medycyny Estetycznej oraz Studia Wizażu i Kosmetologii. Firma powstała z potrzeby zapewnienia Pacjentom holistycznej pomocy na jak najwyższym poziomie w miłej rodzinnej atmosferze. Jest ona owocem współpracy doświadczonego lekarza medycyny, specjalisty dermatologii I i II stopnia, certyfikowanego lekarza dermatologii estetycznej oraz kosmetologa-linergistki-wizażystki. 

Adres: ul.Grodzka 5B/38, 33-300 Nowy Sącz,
Telefon: 601290021


Klinika Miracki

logo MirackiGłęboko wierzymy, że to, co definiuje Klinikę Miracki na konkurencyjnym rynku medycyny estetycznej sprowadza się do jednego, prostego słowa: JAKOŚĆ. Jakość rozumiana jako synteza: etyki lekarskiej, rzetelności w doradztwie medycznym, uczciwości i szacunku wobec każdego partnera: Pacjenta, czy Współpracownika oraz ciągłego doskonalenia się i rozwoju, a także poszukiwania najbardziej efektywnych, innowacyjnych i skutecznych metod terapii dopasowanych do indywidualnych, dobrze rozpoznanych potrzeb Pacjenta stanowią podwaliny filozofii Kliniki Miracki. Nasze podejście pozwala nam od wielu lat świadczyć najwyższej jakości, doceniane przez naszych pacjentów usługi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, laseoterapii, kosmetologii i chirurgii plastycznej.

Adres: Aleja Wilanowska 67, 02-765 Warszawa
Telefon: 221 030 030, 605 905 608


Consensus med Instytut Piękna dr Jasiewicz

logoConsensus med Instytut Piękna dr Jasiewicz  - od 1999 roku pierwszy gabinet medycyny estetycznej i laserowej w Krakowie. Od wielu lat skutecznie pomagamy zarówno kobietom, jak i mężczyznom, odmieniać swoje życie na lepsze,  piękniejsze i zdrowsze, realizując motto: „Dbaj o siebie. To mądrość, a nie próżność”. Dla mnie i całego zespołu Instytutu Piękna Consensus med ważne jest holistyczne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz wykonywanie zabiegów w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i skuteczność. Nasze metamorfozy to przede wszystkim poszukiwanie harmonii we wszystkim, co robimy. Przywracamy piękno i zdrowie, a równocześnie akceptujemy upływający czas. – mówi założycielka Consensus med, dr Katarzyna Jasiewicz

Adres: Pl. Szczepański 3, I piętro, 31-011 Kraków
Telefon: (+48) 12 422 55 55, 601 33 55 25


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl