W lipofillingu piersi, wykorzystujemy tkankę tłuszczową do powiększenia i nadania kształtu piersiom. Zależnie od oczekiwań względem zabiegu, tłuszcz może być użyty, jako jedyny wypełniacz lub może być uzupełnieniem dla implantów, nadając im delikatniejszy i naturalniejszy kształt.

lipofilling piersiPrzed wykonaniem zabiegu specjalista przeprowadza konsultację oraz wywiad z pacjentem. Zabieg rozpoczyna się od pobrania tkanki tłuszczowej z okolicy np. brzucha, ud czy pośladków. Pobrany materiał oczyszczany jest metodą Puregraft z wody, krwi i martwych komórek. Technologia Puregraft to prawdziwe odkrycie w obszarze przeszczepu tkanki tłuszczowej.  Dzięki niej zabieg staje się bardziej wydajny i przewidywalny. Specjalny dwuwarstwowy filtr, dzieli komórki zawarte w tłuszczu i usuwa do 90% zanieczyszczeń. Proces oczyszczania nie trwa dłużej niż 15 minut. Następnie oczyszczony, sterylny tłuszcz wstrzykiwany jest w okolice piersi. Jest to trwały, bezpieczny wypełniacz. Dzięki temu, nadaje się piersiom pełniejszy kształt. Oprócz korzyści jaką jest powiększenie biustu, następuje również redukcja tkanki tłuszczowej w obszarze, z którego pobrany został tłuszcz. Biust wygląda naturalnie i bez widocznych, szpecących blizn. 

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym. Dzięki przeszczepowi własnego oczyszczonego tłuszczu nie występują reakcje alergiczne. Jest to więc idealna alternatywa dla innych wypełniaczy.
Do codziennych czynności można powrócić już kilka dni po zabiegu. Ważne jest by pamiętać o wizytach kontrolnych. 

Czas trwania zabiegu: 60-120 minut

CENA: 10 000 - 16 000 zł

Przeciwwskazania:

  • zbyt niska waga ciała
  • choroby nerek, wątroby, serca
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • cukrzyca
  • stany zapalne 

 

Zabieg dostępny w gabinetach


 

Centrum Medyczne Bieńkowski

logoCentrum Medyczne Bieńkowski w Bydgoszczy jest prywatnym zakładem opieki zdrowotnej, zaprojektowanym i wybudowanym jako szpital o profilu zabiegowym spełniającym normy Unii Europejskiej. Przeprowadzane są głównie operacje plastyczne, ale posiada także oddział chirurgii ogólnej, odział ginekologiczny, ortopedyczny oraz okulistyczny. 

 

Adres: ul. Lęborska 7, 85-728 Bydgoszcz
Telefon: +48 (52) 361-69-10


San-Medical

san medical logoZapraszam nie tylko Panie do skorzystania z oferowanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej - medycyny jakości życia oraz chirurgii estetycznej. Nazywam się Artur Sandelewski. Jestem specjalistą chirurgii ogólnej i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Od kilku lat z wielkim zaangażowaniem zainteresowałem się medycyną estetyczną. Sądzę, że doświadczenie nabyte w chirurgii i zabiegi medycyny estetycznej tworzą w moim wykonaniu dobry duet, co docenili już leczeni przeze mnie pacjenci.

Adres: ul. Międzyrzecka 26, 43-382 Bielsko- Biała. 
Telefon: 600758663


Klinika Kolasiński

logoKlinika Kolasiński – Hair Clinic Poznań jest prywatną kliniką zajmującą się chirurgią estetyczną, chirurgią naczyniową, ortopedią, dermatologią i medycyną anti-aging. Założona przez Dr n. med. Jerzego Kolasińskiego w 1984 roku była początkowo ukierunkowana na chirurgiczne leczenie łysienia. Stąd nazwa – Hair Clinic Poznań. Stopniowo zakres przeprowadzanych tu operacji uległ znacznemu poszerzeniu i dziś wykonywane są tu wszystkie zabiegi z dziedziny chirurgii estetycznej, a także wybrane zabiegi z dziedziny ortopedii, chirurgii naczyniowej i dermatochirurgii.

Adres: ul. Staszica 20a, 62-020 Swarzędz – Nowa Wieś
Telefon: (+4861) 81 87 550


Klinika Elite

logoKlinika Elite - Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki powstało w 1999 roku. Od 15 lat zapewniamy naszym klientom dostęp do najnowszych i najbardziej skutecznych zabiegów, które dbają o atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie. Klinika Elite to nie tylko centrum laseroterapii i modelowania sylwetki. U nas klienci mogą skorzystać również z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii.

Adres: ul. Złota 61, Warszawa
Telefon: 22 400-36-55, 22 654-01-14


Medi-Derm

logoKlinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej Medi-Derm została stworzona w 2001 roku przez dr Romana Prończuka specjalistę dermatologa – wenerologa i lekarza medycyny estetycznej. Medi-Derm, to nowoczesna i dyskretnie usytuowana Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej, oferująca swoim Pacjentom kompleksową opiekę w zakresie: Medycyny Estetycznej, Zabiegów Laserowych, Dermatologii, Dermatochirurgii, Flebologii i Kosmetologii, posiadająca status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej.

Adres: ul. Wspólna 2C, 05-075 Warszawa – Wesoła; ul. Marsa 130, 04-470 Warszawa
Telefon: +48 22 760 33 77, +48 22 611 84 11


Dream Lift - Centrum Medycyny Estetycznej

logoDreamLift - Centrum Medycyny Estetycznej - to miejsce, w którym zespół doświadczonych lekarzy, wykorzystując sprawdzone i nowoczesne metody poprawy wyglądu, pomoże Ci poczuć się  młodziej i atrakcyjniej. Oferujemy szeroką gamę zabiegów, by sprostać nawet największym Twoim  oczekiwaniom. Każdy pacjent jest dla nas ważny, dlatego proponowane przez nas zabiegi dobieramy  indywidualnie, w zależności od problemu z jakim do nas przychodzi.

Adres: ul.Sikorskiego 13, Dzierżoniów
Telefon: 509 228 850, 608 051 961Opinie Ekspertów


minMedycyna estetyczna rozwija się w kierunku medycyny regeneracyjnej, dlatego też przeszczep tłuszczu będzie miał coraz większe zastosowanie: nie tylko celem poprawienia objętości, ale też ze względu na możliwość poprawy jakości skóry. My lekarze doskonalimy technikę, a dzięki systemowi Puregraft możemy uzyskać wysokiej jakości produkt - dający świetne efekty, ale i bezpieczeństwo dla pacjenta. Chciałabym wyraźnie podkreślić, że zabieg przeszczepiania tłuszczu wymaga doświadczenia, delikatności i czasu, ale jakość, wydajność i możliwość uzyskania efektów poprzez system Puregraft - ma wyraźną przewagę nad innymi produktami. czytaj więcej...

 

Warto przeczytać


 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl