KARBOKSYTERAPIA BEZ BÓLU! 

 

Na czym polega zabieg karboksyterapii? ucw

Karboksyterapia polega na wykorzystaniu dwutlenku węgla, który po zetknięciu się z tkanką tłuszczową, stymuluje metabolizm, wpływa na reakcję spalania nadmiaru tłuszczu w organizmie. Następuje rozszerzenie naczyń, dzięki czemu zwiększa się ilość tlenu i przepływ krwi w obszarze poddanym zabiegowi. Zostają wyeliminowane gromadzące się płyny i toksyny pomiędzy komórkami, następuje drenaż limfatyczny. W wyniku czego, poprawia się elastyczność skóry, następuje stymulacja produkcji nowego kolagenu.  Dwutlenek węgla w sposób naturalny wydalany jest z organizmu. Proces ten przynosi skórze liczne korzyści, takie jak ubytek komórek tłuszczowych i tym samym, redukcję cellulitu.

 

Jak działa karboksyterapia w plastrach? 

Tradycyjny zabieg karboksyterapii przeprowadzany jest za pomocą nakłuć. Karboksyterapia w plastrach to rewolucyjna formuła rzeźbiąca z dwutlenkiem węgla, która zapewnia podobne korzyści jednak bez bólu, bez nakłuć i bez dyskomfortu. 

 

Jak wygląda zabieg? 

Na początku na ciele przeprowadzany jest peeling, który przygotowuje skórę do dalszej części zabiegu. Następnie na określone obszary nakładane są specjalne plastry z zawartością żelu rzeźbiącego sylwetkę. Opatentowane plastry CO2 wykorzystują inteligentną technologię, która zapobiega wydostawaniu się dwutlenku węgla na zewnątrz, przez co cała jego zawartość wnika w głąb danego obszaru, co zapewnia jak najlepsze rezultaty. Plastry działają na skórze 30-40 minut i po tym czasie są zdejmowane. Ostatni etap zabiegu polega na intensywnym masażu drenującym z wykorzystaniem oleju oczyszczającego z rozmarynem i limonką. 

 

Efekty zabiegu:

  •  wygładzona i rozjaśniona skóra
  •  zredukowany cellulit
  •  skóra pozbawiona niedoskonałości
  •  mocniejsza i jędrna skóra 

 

Czas trwania zabiegu:  60 minut

 

Zabieg dostępny w gabinetach


Gabinet i Sklep Kosmetyczny Joanna Lisowska

logoGabinet i Sklep Kosmetyczny Joanny Lisowskiej to miejsce, gdzie klient może liczyć na kompleksową pielęgnację twarzy i ciała. Wszystko to możliwe jest w wyniku bezpiecznych zabiegów, wykonanych przez profesjonalistów. Nowoczesne techniki i urządzenia dostosowane są do indywidualnych potrzeb klientów. 

Adres: ul. Kościelna 45, 27-200 Starachowice
Telefon: 602-518-533

 


Ambasada Urody

logoAmbasada Urody to salon kosmetyki. Oferujemy zabiegi na twarz i ciało, wypełnianie zmarszczek, pielęgnacja dłoni i stóp, pillingi, depilację laserową oraz wiele innych profesjonalnych zabiegów. Prowadzimy sprzedaż detaliczną kosmetyków. Serdecznie zapraszamy.

Adres: ul. Korczak 8c, 62-800 Kalisz
Telefon: 502 157 757


Divia

logoMarta Mendel jest Technikiem usług kosmetycznych, Magistrem kosmetologii i dyplomowaną Kosmetyczką. Ukończyła Policealne Studium Kosmetyczne w Łodzi z tytułem Technik Usług Kosmetycznych. Jako kosmetyczka dyplomowana ukończyła kosmetologię na Uniwersytecie medycznym w Bydgoszczy na wydz. Nauk o Zdrowiu. Prowadzi profesjonale szkolenia Vitaco z zakresu mezoterapii bezigłowej, terapii lampami LED, DermaFrac (roller podciśnieniowy) oraz techniki zabiegowe amerykańskiej linii Epionce oraz Agera.

Adres: ul. Bratkowa 11, 31-436 Kraków
Telefon: 12/ 633 77 08, 601 550 407


La Estetic

logoW La Estetic pracuje doświadczona kadra kosmetyczek i kosmetologów, którzy swój zawód wykonują z pasją. Uczestniczą w licznych szkoleniach i konferencjach wciąż poszerzając swoją wiedzę. Salon La Estetic bazuje na najwyższej jakości kosmetykach, a sprzęt używany podczas zabiegów posiada niezbędne certyfikaty medyczne.

Adres: ul. Wąska 9, 39-300 Mielec
Telefon: 788 881 859

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl