osoczeOsocze bogatopłytkowe (PRP) jest preparatem pozyskiwanym z krwi pacjenta. Materiał ten bogaty jest w komórki multipotencjalne i czynnik wzrostu, dzięki którym następuje pobudzenie innych komórek do odnowy i odbudowy tkanek skóry.  

Jak wygląda zabieg?

Na samym początku pobierana jest krew pacjenta. Następnie krew odwirowywana jest w wirówce. Zabieg ten służy oddzieleniu krwinek czerwonych od osocza bogatopłytkowego. Zabieg właściwy, polega na podaniu, wstrzyknięciu otrzymanego preparatu w głąb skóry. Stosowana jest technika klasyczna mezoterapii , bądź też wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry. 

W czym pomaga zabieg?

W efekcie zabiegu, skóra staje się gładka, zrewitalizowana, odczuwa się poprawę elastyczności i napięcia skóry. Dzięki stymulacji komórek następuje wygładzenie zmarszczek, poprawia się również ukrwienie skóry. 

CENA: 1000-2000 zł 

CZAS TRWANIA: około 60 minut

 

Przeciwskazania: 

  • ciąża
  • okres karmienia piersią
  • choroby krwi
  • choroby nowotworowe

Zabieg dostępny w gabinetach


CAMI antiaging

logo

 Cami oferuje pełny zakres leczenia chirurgicznego: operacje w znieczuleniu ogólnym i miejscowym - zmarszczki, odstające małżowiny uszne, korekcja biustu i powłok brzucha, korekcja nosa. Oferuje także leczenie laserami, bezbolesne usuwanie - znamion płaskich i pajączków naczyniowych, blizn potrądzikowych i przerastających, tatuaży i plam barwnikowych, trwałe usuwanie zbędnego owłosienia.

 

Adres: ul. Konecznego 2/4 U, 31-216 Kraków
 Telefon:  +48 12 4206070, +48 601 440 122


Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Zbigniew Grzybowski

Doktor nauk medycznych Zbigniew Grzybowski, absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej. Po okresie ponad 30 lat intensywnej pracy w dziedzinie chirurgii ogólnej, onkologicznej i naczyniowej rozpoczyna działalność w dziedzinie medycyny estetycznej, stopniowo przenosząc ciężar zainteresowań z chirurgii na medycynę estetyczną. W kręgu jego zainteresowań, poza stosowaniem wypełniaczy, toksyny botulinowej, znajdują się także skleroterapia i laseroterapia. W najbliższym czasie zamierza zająć się również przeszczepami tkanki tłuszczowej.

Adres: ul. Łukasiewicza 3, 76-200 Słupsk
Telefon: 602338533

 

Czytaj więcej


 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl