laser

Jeśli inne metody usuwania owłosienia nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, depilacja laserowa może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Podczas depilacji laserowej można usunąć włosy m.in. z obszaru: twarzy, nóg, rąk, pach, okolic bikini, torsu. 

Światło laserowe działa miejscowo, precyzyjnie niszczy cebulki włosów, które zabarwione są melaniną, a przy tym nie szkodzi pozostałym komórkom skóry. Laser poprzez impulsy światła i ciepła powoduje odparowanie pigmentu i zatrzymuje funkcje życiowe kilku cebulek jednocześnie.  Korzyści płynące więc z depilacji laserowej to: precyzja w likwidowaniu owłosienia; szybkość- każdy impuls lasera trwa ułamek sekundy, a działa na wiele włosków równocześnie; przewidywalność - u większości osób zauważa się trwałą utratę włosków po około 3-6 sesjach.

Decydując się na zabieg nie powinniśmy poddawać się depilacji mechanicznej, należy usunąć włosy za pomocą golarki.
Zaleca się również zrezygnować z opalania (także tego w solarium).

 

Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem specjalista przeprowadza konsultację kwalifikującą do zabiegu. Dzięki temu zabieg zostanie przystosowany odpowiednio do kondycji, grubości, koloru włosa oraz do obszaru, na którym zostanie przeprowadzona depilacja. Podczas zabiegu może być odczuwalny lekki ból i pieczenie, dlatego też przed rozpoczęciem zabiegu  na określony obszar nakładany jest żel chłodzący. 

W celu całkowitego usunięcia owłosienia, depilację laserową przeprowadza się w serii zabiegów. Odstępy między zabiegami powinny być nie krótsze niż 4 tygodnie.  

Po zabiegu

Po zabiegu odczuwać można lekki dyskomfort i pieczenie skóry. Dla złagodzenia objawów najlepiej stosować okłady z lodu, kremy chłodzące i przeciwzapalne.

Aby depilacja laserowa przyniosła oczekiwane rezultaty należy między zabiegami ograniczyć depilację mechaniczną. Ważna jest także rezygnacja z opalania kilka tygodni po depilacji laserowej. Ekspozycja na słońce może zmniejszyć efekty zabiegu oraz doprowadzić do powikłań.  

Przeciwwskazania:

  • ciąża
  • cukrzyca
  • konieczność przyjmowanie leków światłouczulających
  • łuszczyca
  • świeża opalenizna

 

Zabieg dostępny w gabinetach


Consensus med Instytut Piękna dr Jasiewicz

logoConsensus med Instytut Piękna dr Jasiewicz  - od 1999 roku pierwszy gabinet medycyny estetycznej i laserowej w Krakowie. Od wielu lat skutecznie pomagamy zarówno kobietom, jak i mężczyznom, odmieniać swoje życie na lepsze,  piękniejsze i zdrowsze, realizując motto: „Dbaj o siebie. To mądrość, a nie próżność”. Dla mnie i całego zespołu Instytutu Piękna Consensus med ważne jest holistyczne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz wykonywanie zabiegów w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i skuteczność. Nasze metamorfozy to przede wszystkim poszukiwanie harmonii we wszystkim, co robimy. Przywracamy piękno i zdrowie, a równocześnie akceptujemy upływający czas. – mówi założycielka Consensus med, dr Katarzyna Jasiewicz

Adres: Pl. Szczepański 3, I piętro, 31-011 Kraków
Telefon: (+48) 12 422 55 55, 601 33 55 25


Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej

Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej powstało w 1995 roku, jako kompleks medyczno-kosmetologiczny – jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem w regionie i jednym z pierwszych w Polsce. Od samego początku konsekwentnie realizuje misję, dbając o zdrowie i urodę swoich Klientów.

Adres: ul. Szosa Chełmińska 84/86, 87-100 Toruń
Telefon: 662 120 403 lub 881 931 685
 


Salon Kosmetyczny BW

BW

Salon Kosmetyczny Beaty Wątorowskiej powstał w 1992 roku. Dysponuje 6 klimatyzowanymi gabinetami zabiegowymi, 2 stanowiskami manicure oraz pedicure. Wszystkie narzędzia używane podczas zabiegów są jednorazowe lub sterylizowane w autoklawie (sterylizatorze).  Do dyspozycji klientów jest wysoko wykwalifikowany personel, który cały czas rozwija swoją wiedzę i umiejętności oraz najwyższej klasy sprzęt i najnowocześniejsze zabiegi z zakresu kosmetyki i kosmetologii.

Adres: ul.Tylna 5, 87-300 Brodnica
Telefon:
 
56 498 32 32, 728 84 75 75


Beauty Medical Spa

logoBeauty Medical SPA, to miejsce, które od podstaw powstało z myślą o Tobie jako naszym najbardziej wymagającym kliencie. Jeśli pragniesz zadbać o swoje ciało kompleksowo, w naszym salonie zajmą się Tobą najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem przy użyciu najnowszej technologii oraz specjalistycznego sprzętu. Oferta salonu obejmuje zabiegi, które zatroszczą się o Twoją twarz, ciało, dłonie oraz stopy. Specjalizujemy się w kosmetyce profesjonalnej twarzy,  makijażu permanentnym, terapii mikroigłowej oraz masażach różnego typu.

Adres: ul. Rydygiera 19, 01-793 Warszawa
Telefon: (22)253-38-46


Feniks Klinika Urody

logo Feniks Klinika UrodyFeniks Klinika Urody to miejsce, które łączy unikalny nastrój z nowoczesnym i bardzo stylowym wyposażeniem gabinetów. W atmosferze pełnej harmonii i piękna oferujemy naszym Klientom profesjonalne rytuały pielęgnacyjne, przeciwstarzeniowe, odmładzające oraz modelujące sylwetkę. Nasz Instytut słynie z w pełni indywidualnych zabiegów, ściśle dopasowanych do typu skóry, jej aktualnego stanu oraz trybu życia.

Adres: ul. Giełdowa 4 lokal U1, 01-211 Warszawa
Telefon: +48 22 412-64-65


Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm

logoGabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm został założony w 1997 roku. Pracuje tu zespół, dla którego kosmetologia, bioodnowa, dermatologia i medycyna estetyczna są przede wszystkim pasją. Celem jest pielęgnowanie urody oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów dermatologicznych i kosmetycznych Klientów.

Adres: ul. Kopernika 14, 10-512 Olsztyn
Telefon:
89 535 92 42


Laser-Medica

logoCentrum Dermatologii Laserowej, Estetycznej i Dermatochirurgii Laser-Medica, tym razem witam w progach nowo otwartego lokalu przy ul. Piłsudskiego 21 w Szczecinie.Cieszę się ogromnie, że w ciągu 7 lat bytności na rynku zaufało nam ponad 10 tysięcy pacjentów. Dbając o jakość usług i Państwa komfort poszerzyliśmy ofertę zabiegową i dokupiliśmy nowoczesną aparaturę specjalistyczną. Jako pierwsi w regionie oferujemy wczesną diagnostykę czerniaka za pomocą najnowszej technologii wideodermatoskopowej FotoFinder.

Adres: ul. Marsz. J. Piłsudskiego 21, 70-462 Szczecin
Telefon: (91) 433 48 52


Piękność Dnia

logoGabinet kosmetyczny Piękność Dnia Katarzyna Graca jest miejscem, w którym od 2001 r. wiedza i doświadczenie łączone są z pasją i miłością do pracy. Naszym priorytetem jest pomoc i terapia dla skóry potrzebującej specjalnego oraz indywidualnie dobranego programu zabiegów kosmetycznych. Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i ciągle pogłębianą wiedzę z zakresu kosmetologii. Nasza oferta to szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało, a także masaże czy zabiegi związane z pielęgnacją dłoni i stóp.

Adres: ul. Wita Stwosza 6, 40-036 Katowice
Telefon: 607 985 541


Revival Clinic

logoRevival Clinic to renomowana Klinika specjalizująca się w innowacyjnych metodach leczenia z zakresu: dermatologii, medycyny estetycznej, laseroterapii, laryngologii, chirurgii, ginekologii estetycznej oraz kosmetologii. Zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Nasza filozofia to świadome, indywidulane i kompleksowe podejście do każdego pacjenta. Kierujemy się potrzebami naszych Pacjentów, ściśle współpracujemy z nimi w tworzeniu planu i sposobu leczenia. 

Adres: ul. Adama Branickiego 10 lok 118, 02-972 Warszawa
Telefon: + 48 22 241 48


YASUMI Instytut Zdrowia i Urody

logo YasumiYasumi zostało stworzone z myślą o tych, którzy pragną złapać choć chwilę dla siebie, sprawić sobie odrobinę przyjemności i radości, pozwalając profesjonalnej kadrze Kosmetologów zaopiekować się swoją urodą. Gabinet oferuje zabiegi lecznicze i relaksacyjno-pielęgnacyjne na twarz i ciało, oraz modelowania sylwetki z użyciem najnowszych technologii, klienci mogą zdecydować się na depilację laserową, makijaż permanentny,różnego typu masaże, profesjonalny makijaż, a także istnieje możliwość zorganizowania imprezy zamkniętej.

Adres: Głowackiego 24 LU 5, 30-085 Kraków
Telefon: 535 446 442

 

Opinie Ekspertów


http://estetycznie.pl/images/specjalista/julita-stepien.jpg

 
Zabieg nie jest zupełnie bezbolesny. Podczas naświetlania odczuwa się dyskomfort w postaci szczypania lub pieczenia. Stopień tych dolegliwości jest różny dla każej osoby - zależny on od indywidualnej wrażliwości na ból. Bardzo wrażliwe osoby mogą skorzystać z możliwości znieczulenia przed zabiegiem.  czytaj więcej...

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl