tkanka tłuszczowaTkanka tłuszczowa jest niezbędna do codziennego funkcjonowania. Wypełnia przestrzeń między narządami oraz zapewnia wsparcie strukturalne i metaboliczne. Działa również jako naturalny izolator termiczny. Tłuszcz jest jednym z głównych źródeł energii organizmu. Pełni w nim wiele ważnych funkcji. Kiedy następuje przyrost masy ciała, komórki tłuszczowe rozbudowują się i rozrastają. Zdarza się, że następują pewne dysproporcję w wyglądzie sylwetki. Redukcja tłuszczu, który skumulował się wokół bioder, brzucha czy pośladków w miarę czasu może być coraz trudniejsza do usunięcia. Liposukcja jest najczęściej wykonywanym estetycznym zabiegiem chirurgicznym w celu usunięcia nadmiaru tłuszczu i poprawy konturów ciała. Polega na usunięciu tłuszczu z jego głębszych warstw.

 

 

Kuracja w gabinecie:

  • Zabieg liposukcji
    Liposukcja to chirurgiczna technika, w której określone obszary tłuszczu są na stałe usuwane. Specjalista wykonuje małe nacięcia w miejscach, z których ma zostać usunięty tłuszcz. Wprowadzana jest substancja, która ma na celu rozpuszczenie tłuszczu. Następnie poprzez kaniulę (metalową rurkę) i pompę ssącą odprowadza się go.
  • Karboksyterapia
    Karboksyterapia polega na aplikacji śródskórnej lub podskórnej małych ilości dwutlenku węgla, przystosowanego do zastosowań medycznych. Odbywa się to w procesie mikronakłuć za pomocą cienkiej igły, połączonej z urządzeniem, który dostarcza dwutlenek węgla w kontrolowanej i odpowiedniej dawce.
  • Laser Verjú
    Laser Verjú w bezpieczny sposób uwalnia lipidy tłuszczowe z komórek tłuszczowych, powodując zapadanie się komórek tłuszczowych i ich kurczenie się.

 

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl