modelowanie twarzyWraz z wiekiem poziom nawilżenia skóry zmniejsza się, a tkanka tłuszczowa zanika. Skóra traci swoją objętość i owal. Rysy twarzy wyostrzają się, co powoduje, że twarz wygląda na starszą. Również z biegiem lat skóra traci swoją elastyczność, ponieważ zmniejsza się produkcja kolagenu i elastyny. Powoduje to osłabienie tkanki łącznej i skóra traci swoje napięcie, staje się zwiotczała, powstają zmarszczki, opadające policzki oraz powieki. Pod oczami tworzy się tzw. dolina łez. W medycynie estetycznej istnieją zabiegi, które bez chirurgicznej ingerencji poprawiają wygląd czy kształt nosa, ust, policzek, twarzy. Efekty są widoczne po bardzo szybkim czasie, a po zabiegu nie musimy rezygnować z codziennych aktywności. Optymalny i oczekiwany efekt zabiegu to uzyskanie odmłodzenia oraz poprawy wyglądu twarzy. Niechirurgiczne zabiegi modelowania często nazywane są liftingiem bez skalpela. 

 

Kuracja w gabinecie:

 • Zabieg odmładzający na bazie toksyny botulinowej
  Zabieg polega na podaniu poprzez wstrzyknięcie toksyny botulinowej typu A. Toksyna botulinowa jest naturalnie występującym białkiem wytwarzanym przez bakterię Clostridium botulinum. Działa poprzez blokowanie połączeń pomiędzy mięśniami a zakończeniami nerwów. Jednak w czasie zabiegu podawane jest niewielkie stężenie, które nie wpływa na pozostałe elementy układu nerwowego, jedynie na obszar, w który została wstrzyknięta. Jest więc to zabieg bezpieczny i nieinwazyjny. Metoda ta, wpływa na redukcję zmarszczek mimicznych, zwiększa jędrność, napięcie i elastyczność skóry.
 • Zabieg wygładzająco - wypełniający zmarszczki z wykorzystaniem wypełniacza hialuronowego
  Zabieg polega na podaniu poprzez iniekcję wypełniacza hialuronowego. Dzięki jego właściwością następuje wypełnienie luki w objętości tkanki, skóra zostaje podniesiona, ujędrniona i nawilżona. Skóra staje się elastyczna, a twarz nabiera harmonijnych kształtów. Następuje widoczne wygładzenie zmarszczek.
 • Wypełnianie i modelowanie ust wypełniaczem
  Podczas zabiegu specjalista wstrzykuje igłą lub kaniulą żelowy wypełniacz hialuronowy. Może pojawić się uczucie "rozpierania". Jako, że obszar ust jest szczególnie wrażliwym miejsce, stosowane zostaje więc znieczulenie, w postaci kremu lub znieczulenia dentystycznego. Dzięki zabiegowi wypełniania i modelowania ust, otrzymujemy skorygowany, pełniejszy kształt oraz intensywne nawilżenie ust.
 • Lipofilling twarzy
  Przed wykonaniem zabiegu specjalista przeprowadza konsultację oraz wywiad z pacjentem. Zabieg rozpoczyna się od pobrania tkanki tłuszczowej z okolicy, gdzie znajduje się jej nadmiar np. brzucha, ud czy pośladków. Pobranie tkanki następuje w znieczuleniu miejscowym. Następnie sterylny, oczyszczony tłuszcz wstrzykiwany jest w określony obszar twarzy. Zabieg widocznie wpływa na redukcję zmarszczek, wygładzenie i zwiększenie elastyczności oraz jędrności skóry. Można również użyć tłuszczu w celu powiększenia ust.

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl