przeszczepRedukcja tłuszczu zgromadzonego wokół bioder, pośladków czy w okolicy brzucha w miarę upływu lat może być trudna do osiągnięcia. Wraz z zakończeniem procesu dojrzewania w naszym ciele nie tworzą się już nowe komórki tłuszczowe. Kiedy następuje więc przyrost masy ciała, komórki tłuszczowe rozbudowują się i rozrastają. Przeszczep tłuszczu to proces, w którym własny tłuszcz wykorzystujemy do powiększenia piersi, pośladków, wymodelowania twarzy czy poprawy wyglądu dłoni. Może być użyty do redukcji oznak starzenia, czy rekonstrukcji obszarów, w których z biegiem lat następuje zanikanie tkanki tłuszczowej. Zależnie od oczekiwań względem zabiegu, tłuszcz może  być użyty, jako jedyny wypełniacz lub może być uzupełnieniem dla implantów, nadając im delikatniejszy i naturalniejszy kształt. Tkanka tłuszczowa pobierana jest z miejsc, gdzie znajduje się jej nadmiar np. z obszaru ud czy brzucha. Dzięki temu uzyskujemy dwa efekty w jednym, pozbywamy się niechcianego tłuszczu i wykorzystujemy go do poprawy wyglądu np. twarzy. Tłuszcz jest bezpiecznym wypełniaczem, a jego przeszczep jest zabiegiem bardzo skutecznym.

 

Kuracja w gabinecie:

  • Lipofilling twarzy
    Pobranie tkanki tłuszczowej następuje w znieczuleniu miejscowym. Następnie sterylny, oczyszczony tłuszcz wstrzykiwany jest w określony obszar twarzy. Zabieg widocznie wpływa na redukcję zmarszczek, wygładzenie i zwiększenie elastyczności oraz jędrności skóry. Można również użyć tłuszczu w celu powiększenia ust.
  • Lipofilling piersi
    Pobrany oczyszczony, sterylny tłuszcz wstrzykiwany jest w okolice piersi. Jest to trwały, bezpieczny wypełniacz. Dzięki temu, nadaje się piersiom pełniejszy kształt. Oprócz korzyści jaką jest powiększenie biustu, następuje również redukcja tkanki tłuszczowej w obszarze, z którego pobrany został tłuszcz. Biust wygląda naturalnie i bez widocznych, szpecących blizn.  

Warto przeczytać


 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl