Kontakt


Mandala Beauty Clinic

Adres: ul. Spychalskiego 28/7 (dawniej Chwiałkowskiego), 61-553 Poznań
Telefon: +48 61 833 08 81
Strona internetowa: www.mandalaclinic.com
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

O nas

Wierzymy, że strumień młodości płynie w Tobie, nasz zespół tylko pozwala go odkryć. Chcąc sprostać naszej misji dokładamy wszelkich starań by dbać o rozwój naszego zespołu. Uczestniczymy w seminariach, szkoleniach. Poznajemy i popularyzujemy nowoczesne techniki leczenia. Wdrażamy innowacyjne, często prekursorskie w Polsce techniki z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Uczymy się zawsze od najlepszych. Pośród najważniejszych osób dla rozwoju kliniki są: dr Alfered Hoyos z Bogoty oraz dr John Millard z Denver - twórcy innowacyjnej metody liposukcji ultradźwiękowej, VASER Lipo HI Definition 3&4D.

Dr Samir Ibrahim, jest pierwszym w Polsce chirurgiem plastykiem operującym tą metodą, a także jedynym certyfikowanym trenerem. Mandala Beauty Clinic jest członkiem stowarzyszenia DYNAMX (International Center for Artistic Body Sculpture) oraz ABS Institute (Advanced Body Sculpting Institute).

Innym, światowej sławy chirurgiem plastycznym jest dr Matlock - ekspert w dziedzinie laserowej ginekologii estetycznej, od ponad  20. lat pracuje w Los Angeles popularyzując i rozwijając technikę Laserowe Modelowanie Krocza i Sromu (DLV) oraz Laserowe Odmładzanie Pochwy (LVR). Szkolenia i podjęte działania pozwoliły nam na otwarcie jedynego w Polsce Centrum Ginekologii Estetycznej. Naszym celem jest wskazać kobietom perspektywy i umożliwić poprawę życia intymnego.Duet ciała i ducha, doceniamy go w naszej Klinice i pomagamy naszym pacjentom zachować balans.

Zabiegi

Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl