Kontakt

Aestetik Clinic Gabinet Medycyny Estetycznej

Adres: Przepiórcza 23c/1a,  Poznań Grunwald,   Os. M. Kopernika
Telefon: +48571323530
Strona internetowa: wrosinski.pl
E-mail: gabinet(at)wrosinski.pl

Drukuj

O nas

Medycyna Estetyczna Poznań – Dr Włodzimierz Piotr Rosiński, lekarz medycyny estetycznej, chirurg z wieloletnim doświadczeniem (uzyskał specjalizację z chirurgii ogólnej w roku 1996), absolwent Akademii Medycznej (Poznań – 1992 r.).

Dr Włodzimierz Rosiński jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-aging

Uczestniczy regularnie w wielu szkoleniach poświęconych nowym technikom zabiegowym, które stosuje współczesna medycyna estetyczna. Jego doświadczenie i kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty

Współtwórca licznych rekomendacji, m.in. związanych ze stosowaniem toksyny botulinowej i wypełniaczy zmarszczek, mezoterapii oraz innych zabiegów z zakresu coraz popularniejszej dziedziny, jaką jest medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna.

W naszym gabinecie Aestetik każdy Pacjent i Pacjentka traktowani są priorytetowo. Dbałość o zaspokojenie indywidualnych potrzeb i oczekiwań to nadrzędny cel jaki stawia sobie nasz gabinet medycyny estetycznej.

Dbając o bezpieczeństwo pacjentów, bardzo rozważnie dobieramy metody terapeutyczne, takie jak chirurgiczna plastyka powiek czy przeszczep tłuszczu.

Zabiegi wykonuje lekarz medycyny estetycznej dr Włodzimierz Rosiński z najwyższą starannością oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

W swojej pracy dr Włodzimierz Rosiński stawia na profesjonalne marki i sprzęt spełniające najsurowsze normy i wymagania, jak np. dermapen, laser frakcyjny.

W efekcie może zaoferować Państwu szeroki wachlarz bezpiecznych i skutecznych zabiegów upiększających oraz odmładzających, którymi dysponuje Klinika estetyczna Aestetik, takie jak np. powiększanie ust

Medycyna estetyczna to dziedzina wymagająca ciągłego uaktualniania, stąd udział w licznych kursach i szkoleniach. Przeprowadzamy również zabiegi z chirurgii plastycznej, takie jak liposukcja czy lipofilling. Nasza Klinika Estetyki Aestetik ciągle się rozwija, wprowadzamy nowe zabiegi i techniki terapuetyczne, takie jak np. plastyka powiek. Po lecie oferujemy zabieg: depilacja laserowa.

Wykonujemy zabieg zamykania pajączków oraz małych żylaków na kończynach dolnych, który się nazywa skleroterpia, aby zaobaczyć opis metody kliknij w ikonkę:

Dr Rosiński wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej:

  • plastyka powiek
  • liposukcja
  • powiększanie piersi własnym tłuszczem
  • powiększanie piersi – implanty okrągłe
  • powiększanie piersi – implanty anatomiczne
  • powiększanie piersi metodą hybrydową (implant okrągły + tłuszcz) najlepszy efekt estetyczny – można osiągnąć spore rozmiary biustu przy naturalnym wyglądzie

Zabiegi

Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl