Kontakt

Medesta Dermatologia i Medycyna Estetycznalogo

Adres: ul. Legionów 8C, 82-300 Elbląg
Telefon: +48 730 050 050, 730 730 353
Strona internetowa: www.medesta.pl

 

Drukuj

 

O nas

Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna to nowoczesna klinika otwarta w 2014 roku w Elblągu jako kontynuacja i kamień milowy w rozwoju działalności dr n.med. Danuty Dąbrowskiej i Partnerów. 
W Klinice Medesta oferujemy szeroką gamę zabiegów, które pozwolą zachować zdrową, zadbaną skórę i dobre samopoczucie na długo. Zespół lekarzy dermatologów, chirurgów zajmuje się medycyną estetyczną w tym usuwaniem zmarszczek za pomocą wielu nowoczesnych metod. Dermatolodzy Medesty leczą problemy skóry, włosów i paznokci. Chirurdzy usuwają żylaki i pajączki na nogach oraz wykonują wiele zabiegów chirurgii estetycznej. 

Medesta to przestronna klinika, w której lekarze dermatolodzy w wyznaczonych do tego gabinetach leczą prywatnych pacjentów dermatologicznych, a lekarze medycyny estetycznej i chirurdzy w drugiej części kliniki przeprowadzają zabiegi chirurgiczne oraz odmładzające i poprawiające kondycję skóry w atmosferze spokoju i relaksacyjnej muzyki.

Dużym atutem Medesty oprócz wykwalifikowanej kadry lekarzy jest lokalizacja w eleganckiej dzielnicy miasta, dyskrecja i obecność miejsc parkingowych pod samym wejściem do gabinetu, który mieści się na parterze w nowym, pięknym apartamentowcu przy ul. Legionów 8/C w Elblągu. 

Kompleksowe podejście do pacjenta 
Prawidłowe „odmładzanie” i opóźnianie procesów starzenia skóry polega na opracowaniu przez doświadczonego lekarza indywidualnego tzw. "programu antiaging ", w którym stosuje się różne, uzupełniające się działaniem zabiegi medycyny estetycznej.

Zapraszamy do naszych nowych gabinetów.

Zabiegi

Zabieg laserowy Lunula


Lipofilling twarzy


Zabieg odmładzający na bazie toksyny botulinowej


Zabieg liposukcji

Media

 

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl