Kontakt

logoGabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm

Adres: ul. Kopernika 14, 10-512 Olsztyn
Telefon/fax: 89 535 92 42
Strona internetowa: www.chimera.olsztyn.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia: pon.-pt.: 8.00 - 20.00, sob.: 8.00 - 16.00

Drukuj

O nas


Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm
został założony w 1997 roku. Pracuje tu zespół, dla którego kosmetologia, bioodnowa, dermatologia i medycyna estetyczna są przede wszystkim pasją. Naszym celem jest pielęgnowanie urody oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów dermatologicznych i kosmetycznych naszych Klientek i Klientów. W przypadkach wymagających konsultacji medycznych współpracujemy z lekarzem dermatologiem - alergologiem Magdaleną Nadolną-Raczkowską oraz lekarzem medycyny estetycznej Małgorzatą Domarecką. Taka współpraca pozwala osiągnąć najbardziej spektakularne efekty kuracji kosmetycznych.


Gabinet Chimera-derm został wyróżniony w prestiżowym konkursie Super Salon na najlepszy gabinet roku 2008. W 2005 roku otrzymaliśmy pierwsze miejsce w konkursie na najlepszą stronę internetową gabinetu kosmetycznego w Polsce. W 2009 roku firma Kosmoprof doceniła naszą pracę i przyznała nam tytuł Primus Inter Pares - Najlepszy Wśród Równych. Wyróżnieniu towarzyszyło tygodniowe szkolenie we Włoszech. W 2011 roku firma Kosmoprof wyróżniła nas na ogólnopolskim kongresie Kosmoprof, przyznając nam dyplom za całoroczną współpracę. Aby sprawdzić i potwierdzić jakość naszych usług, gabinet został poddany procesowi certyfikacji przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kosmetologii w Polsce. Proces ten przeszedł pomyślnie i został nam przyznany Certyfikat Najwyższej Jakości Usług Przyjazna Kosmetyka..

W 2007 roku powstała w Olsztynie przy ul. Mochnackiego 1 - filia gabinetu Chimera-derm o nazwie Klinika Dermourody. Specjalizuje się w kosmetologii leczniczej, dermatologii leczniczej i medycynie estetycznej.

 

Zabiegi

Zabieg odświeżający Epionce


Zabieg oczyszczający Epionce


Zabieg regenerujący Epionce


Zabieg MicroPen Epionce


Zabieg rozjaśniający Epionce


Peeling Sal-e & Mal-e Epionce


Zabieg przeciwtrądzikowy Dermafrac


Zabieg nawilżający Dermafrac


Zabieg odmładzający Dermafrac


Zabieg rozjaśniający Dermafrac


Zabieg nawilżająco - rewitalizujący MesoExpert


Zabieg mikrodermabrazji kryształowej


Zabieg uspokajający dla skóry wrażliwej Epionce


Karboksyterapia


Zabieg laserowy Lunula


Depilacja laserowa


Lipofilling twarzy

 

Media


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl