lunula laserProces leczenia rozpoczyna się od konsultacji. Specjalista przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem oraz omawia szczegóły zabiegu. W celu późniejszych porównań i monitorowania wyników paznokcie są fotografowane.  

Podczas zabiegu stopa/dłoń umieszczana jest w urządzeniu. Dwie długie wiązki laserowe oddziałują na paznokcie. W czasie zabiegu nie odczuwa się uczucia gorąca, ponieważ laser nie wykorzystuje ciepła do ataku na grzyba. Zabieg jest bezdotykowy oraz bezbolesny, nie wymaga więc wcześniejszego znieczulania. Może być stosowany bez ryzyka, w przeciwieństwie do terapii farmakologicznej która jest długotrwała i nie zawsze skuteczna. Zabieg Lunula jest bezpieczny, nie niszczy zdrowych paznokci. Laser zapewnia działanie grzybobójcze oraz pobudza procesy immunologiczne. Przyczynia się do regeneracji i odbudowy paznokci. 
W efekcie dzięki serii zabiegów możemy odzyskać zdrowe i piękne paznokcie!


Czas trwania zabiegu:
 ok. 12 minut (1 stopa/dłoń)

Liczba oraz długość sesji laserowych zostaje ustalana indywidualnie, w zależności od wielkości szkód spowodowanych przez grzybicę.

Po zabiegu można natychmiast wrócić do codziennych obowiązków. 

 

 Efekty zabiegu:


 

 

Zabieg dostępny w gabinecie


Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej

Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej powstało w 1995 roku, jako kompleks medyczno-kosmetologiczny – jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem w regionie i jednym z pierwszych w Polsce. Od samego początku konsekwentnie realizuje misję, dbając o zdrowie i urodę swoich Klientów.

Adres: ul. Szosa Chełmińska 84/86, 87-100 Toruń
Telefon: 662 120 403 lub 881 931 685
 

 

Opinia Eksperta


 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl