cs

KROK II - KORYGUJ

Pudry Colorescience zapewniają indywidualnie dobrany efekt kryjący, niezbędny dla wyrównania kolorytu skóry i podkreślenia rysów twarzy. Te lekkie produkty o dużej zawartości pigmentów mają szeroką gamę, kolorów które można mieszać i nakładać warstwami w celu uzyskania nieskazitelnego, długo utrzymującego się pięknego wyglądu.

 

Sypki puder mineralny SPF 20puder

Sypki puder mineralny SPF 20  dostępny w wielu odcieniach zarówno dla ciepłych, jak i chłodnych typów kolorystycznych. Idealnie pokrywa niedoskonałości skóry. Odpowiednia kompozycja składników mineralnych nadaje skórze piękny kolor. Cera wygląda promiennie i bardzo naturalnie. Ten lekki i odporny na wodę puder sprawia wrażenie kremu, nie wysusza skóry działa kojąco, przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Puder może być z powodzeniem używany do codziennego makijażu. Łatwość aplikacji samodozującego pędzla pozwala na szybkie uzyskanie ładnej cery w każdym momencie.

 

 

 

Prasowany puder mineralnypuder

Prasowany puder mineralny w kompakcie znakomicie spełnia rolę podkłade i zdrowo. Puder ma lekką konsystencję dzięki czemu doskonale wtapia się w skórę dając bardzo naturalny efekt bez wrażenia grubej warstwy pudru na twarzy. Te czyste pigmenty zostały tak zaprojektowane, aby gładko omiatać powierzchnię twarzy, pozostawiając na niej perfekcyjny kolor.u i pudru. Dzięki zawartości czystych minerałów sprawia, że twarz wygląda promiennie.

 

 

 

 

Opinia Eksperta


 

lisowska

 Minerały w kompakcie są bardzo poręcznym kosmetykiem, gdyż nadają się do pracy zarówno na mokro jak i sucho. Posiadają dużą siłę krycia poprzez doskonałą mikronizację oraz ze wzgledu na zawarte minerały stanowią odbicie dla promieni słonecznych więc można je stosować jako korektę, ochronę przeciwsłoneczną oraz kosmetyk kondycjonujący. Sama stosuję i goraco polecam! 

 

 

marta mendel

Colorescience to moja ulubiona terapia wspomagająca leczenie trądziku. Kosmetyki mają doskonałą konsystencję, można zapewnić efekt totalnego krycia z perłowym, zdrowo wyglądającym połyskiem. Dodatkowo mam do dyspozycji Colorescience Sunforgettable, które z powodzeniem stosuję, jako ochronę słoneczną dla dzieci i dorosłych. Umiejętnie nałożony puder, pozostaje na skórze kilka godzin i daje pełna ochronę - nawet przed bardzo intensywnym słońcem. Kosmetyki są w 100% naturalne i doskonale biokompatybilne. Moim zdaniem, jeden z lepszych produktów kosmetycznych w Polsce.

 

 

Warto przeczytaćKontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl