Kontakt

Klinika Estetyki Piersi

Adres: 25-020 Kielce, ul. Chęcińska 40a
Telefon: +48 606 807 627
Strona internetowa: estetykapiersi.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

O nas

Dr. n med. Artur Bocian - Jestem chirurgiem ogólnym i onkologicznym. Od 2000 roku specjalizuję się w operacjach piersi, pracując w Klinice Chirurgii Onkologicznej w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach oraz Klinice Estetyki Piersi w Kielcach.

Wykonuję zabiegi rekonstrukcji, zabiegi onkoplastyczne, łączące chirurgię onkologiczną z plastyczną, zabiegi augmentacji czyli powiększenia piersi przy pomocy protez oraz wykorzystując technikę lipofillingu – wypełniając piersi komórkami tłuszczowymi pobranymi z brzucha, ud czy pośladków. Przeprowadzam również zabiegi zmniejszania piersi, mastopeksje, czyli podniesienie biustu.

Od lat współpracuję z dr Markiem Budnerem, uczestnicząc w stażach w Klinice Chirurgii Piersi i Centrum Leczenia Chorób Piersi w Bad Saarow w Niemczech. Systematycznie szkolę się w Klinice Chirurgii Plastycznej w Grand Rapids USA, kierowanej przez dr Denisa Hammonda i w Klinice Chirurgii Plastycznej dr Maurizio Nava. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w zagranicznych sympozjach, kursach. Wszystko dlatego, że historia każdej z moich pacjentek jest inna i wymaga indywidualnego spojrzenia.

Zabiegi

Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl