Kontakt

FootMedica centrum badania i leczenia stóp

Adres: ul. Szajnowicza-Iwanowa 13F, 25-636 Kielce (budynek DAR-MEDICA)
Telefon: +48 (41) 344 70 69, +48 793 801 831
Strona internetowa: www.zdrowastopastodolny.pl, www.footmedica.pl
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj


 

O nas

Pierwszy w regionie świętokrzyskim kompleks gabinetów ukierunkowanych na pomoc we wszystkich problemach związanych ze stopami. Oferujemy wszechstronną pomoc dla stóp - od niemowlaków po seniorów, od problemów skórnych po ciężkie zniekształcenia kostne, od rozpoznania choroby po zaopatrzenie ortopedyczne.

Naszą idea było: 

 - stworzenie centrum zajmującego się kompleksowo problemami stopy we wszystkich możliwych aspektach: dermatologicznym, medycyny estetycznej, ortopedyczno-rehabilitacyjnym,fizjoterapeutycznym, kosmetycznym, pielęgnacji ran, zaopatrzenia ortopedycznego, doboru prawidłowego obuwia,

- badanie następstw negatywnego oddziaływania zaburzeń w obrębie stóp na cały narząd ruchu i leczenie powodowanych nimi np. zmian zwyrodnieniowych kolana, biodra czy kręgosłupa. Jest to tzw. postępowanie holistyczne stanowiące o wyjątkowości naszej placówki.

Chcieliśmy przy tym wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenia, rozległą praktykę i głęboką wiedzę całego zespołu terapeutycznego jak i najnowsze osiągnięcia techniki w tym zakresie. W naszym zespole są specjaliści lekarze – dermatolog i specjalista rehabilitacji, fizjoterapeuci - specjaliści podologii ortopedycznej, podologii kosmetycznej oraz pielęgnacyjnej. Dysponujemy najbardziej nowoczesnymi urządzeniami do badania wad stóp, zarówno statycznego /podoskop, podograf/, jak i dynamicznego /maty tensometryczne z komputerową analizą chodu/.Mamy możliwość natychmiastowego wykonania termoformowalnych wkładek do obuwia, korygujących zdiagnozowaną wadę, jak i wykonania wszelkich zabiegów rehabilitacyjnych, leczniczo-pielęgnacyjnych i kosmetycznych /pedicure/. Wieloaspektowe podejście i wielokierunkowość działania tworzy naszą specyfikę i umożliwia najbardziej skuteczną z możliwych propozycję pomocy w Państwa problemach.

Zabiegi

Zabieg laserowy Lunula


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl