Kontakt

logoNatura

Adres: ul. Chopina 9, 28-100 Busko-Zdrój  
Telefon: +48 41378 70 56
Strona internetowa: www.natura.med.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

O nas

Ośrodek mieści się w niepowtarzalnych wnętrzach WILLI NATURA z dala od zgiełku i hałasu, przy pełnym wykorzystaniu wyjątkowych walorów Uzdrowiska. 
 
Założony przez małżeństwo lekarzy pasjonatów, Jadwigę i Jerzego Stodolnych, ośrodek oferuje swoim pacjentom szeroki zakres usług. Od pojedynczych wizyt i konsultacji lekarskich poprzez wykonanie całego cyklu zabiegów z zakresu rehabilitacji i medycyny estetycznej, po specjalistyczne turnusy lecznicze. 
 
Do każdego z naszych pacjentów podchodzimy indywidualnie, zapewniając unikalne połączenie opieki kompetentnych lekarzy specjalistów, programu rehabilitacji, fizykoterapii, podologii oraz medycyny estetycznej i regeneracji. Specjalizujemy się w indywidualnej terapii ruchem oraz w programach usuwania niedoskonałości urody i sylwetki ciała. 

Taki zakres usług pozwala nam wygodnie łączyć zabiegi dermatologiczne oraz medycyny estetycznej z jednoczesnym leczeniem i rehabilitacją kręgosłupa. Pacjenci są leczeni kompleksowo, z największym zaangażowaniem i zrozumieniem różnych potrzeb. 
 
Nasze metody rehabilitacyjne opieramy zarówno na bazie własnych doświadczeń jak i na współpracy z wiodącymi ośrodkami klinicznymi w kraju i za granicą. Oferujemy programy rehabilitacyjne w zespole bolesnego barku, po operacjach dysków, endoprotezach, stanach pourazowych stawów. 
Naszą szczególną specjalnością jest rehabilitacja zaburzeń równowagi napięć mięśniowych, jako podstawowej przyczyny powstawania zmian zwyrodnieniowych i zespołów bólowych kręgosłupa oraz rehabilitacja osób z uogólnioną nadruchomością stawów (hipermobilnością konstytucjonalną). 

 

Zabiegi

Zabieg laserowy Lunula

Media


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl