Chcesz nauczyć się przedłużania rzęs? A może po prostu jeszcze nigdy nie zdecydowałaś się na taki zabieg i zastanawiasz się, w jaki sposób cały proces przebiega? Wyjaśniamy!

 

Na czym polega technika przedłużania rzęs 1:1?

Nie wiesz, czym są rzęsy 1:1? Otóż to przedłużanie, które polega na doklejaniu po jednej syntetycznej rzęsie do każdej prawdziwej. Dzięki temu włoski są przyciemnione, gęstsze i dłuższe. Metoda 1:1 jest stosunkowo prosta, choć wymaga precyzji. Pozwala ona wyeksponować oko i ukryć drobne mankamenty. Co ważne, efekt jest bardzo naturalny i nie przytłacza. Jeśli chcesz poznać szczegóły tej metody, koniecznie zapoznaj się z informacjami na stronie internetowej https://fashionlash.pl/jak-przykleic-rzesy-metoda-11-przedstawiamy-instrukcje-krok-po-kroku/.

Dla kogo rzęsy 1:1?

Zastanawiasz się, dla kogo są odpowiednie rzęsy 1:1? Jest to polecana metoda przede wszystkim dla tych pań, które cenią sobie naturalny wygląd. Poza tym warto się na nią zdecydować, jeśli jeszcze nigdy nie miałaś przedłużanych rzęs i nie wiesz, czy to dobra opcja dla Ciebie. W ten sposób przyzwyczaisz się też do faktu, iż masz doklejone włoski. Później będziesz mogła zastanowić się, czy zależy Ci na mocniejszym efekcie, czy też taki jest już dla Ciebie wystarczający. Nie każdemu zresztą pasują długie i gęste wachlarze rzęs. Możesz mieć jednak pewność, że rzęsy 1:1 nie będą wyglądały karykaturalnie.

Jak przykleja się rzęsy metodą 1:1?

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób przykleja się rzęsy metodą 1:1? Otóż najpierw trzeba dokładnie oczyścić rzęsy. Warto użyć do tego specjalnego cleanera. Później trzeba zabezpieczyć dolne włoski, aby nie skleiły się z górnymi. Następnie należy rozłożyć sztuczne rzęsy na podkładce i dobrać ich długości. Zazwyczaj dobrze sprawdza się zestaw dwóch lub trzech długości. Gdy wszystko będzie już przygotowane, można rozpocząć zanurzanie pojedynczych rzęs w kleju i przyklejanie ich do naturalnych. Klejem należy także posmarować prawdziwe rzęsy, ale lepiej nie zapominać o zdjęciu jego nadmiaru. Na koniec trzeba oczywiście wysuszyć całość, co trwa zaledwie kilka minut. Później warto dodatkowo rozdzielić rzęsy, aby efekt był jeszcze lepszy.

Jak widać, przedłużanie rzęs metodą 1:1 nie jest szczególnie trudne. Oczywiście, aby się za to zabierać, warto mieć ukończone odpowiednie kursy. Metoda 1:1 jest polecana paniom, którym zależy na naturalnym wyglądzie, ale także wyrazistym spojrzeniu. Poza tym to dobra opcja dla początkujących.

Artykuł sponsorowany


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl