Trudno wyobrazić sobie zapach, który będzie bardziej szlachetny, oryginalny i kobiecy, niż ten pochodzący od nuty lancome idole. Trzeba przyznać, że to właśnie ta woń, cieszy się ogromnym uznaniem kobiet na całym świecie, a uwagę przykuwa nie tylko bardzo elegancki flakon, ale przede wszystkim zapach unoszący się w powietrzu. Lancome Idole jest niemal perfekcyjną mieszanką zapachu uzyskanego z tak niesłychanie pachnących składników, jak róża, jaśmin, czy piżmo. Jeśli jesteś zainteresowana taką wonią, to koniecznie sprawdź, jak odczujesz ją na swojej delikatnej skórze.

 

Niesłuchana woń od Lancome Idole - ten zapach rozpłynie się w Twoich zmysłach

Jeśli jesteś koneserką świetnie wykonanych perfum to pewnie wiesz, jak niesłychane są wszystkie zapachy od Lancome. To z jednej strony zapachy wyrafinowane, z drugiej delikatne, ale zawsze również bardzo kobiece i zmysłowe tak, by każda kobieta mogła poczuć się wyjątkowo.

Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że i Lancome Idole uchodzi za niemal perfekcyjny, a jego przepełniający serdecznością zapach ma w swojej torebce wiele kobiet na całym świecie.

Ta woda perfumowana to z jednej strony elegancja i niebywały kunszt, z drugiej niemal czysta kobiecość i kwintesencja klasyki. Podstawą zapachu jest róża uznawana przez wszystkie profesjonalne firmy perfumeryjne za ten składnik, który onieśmiela elegancją. Królewskość tego składnika, jak również niebywałe właściwości róży wprawiają wszystkie kobiety w zakłopotanie, szczególnie, gdy sięgają po perfumy z różą w tle. To jednak nie jedyny szlachetny element składający się na ten niemal perfekcyjny zapach. W sercu zapachu gości bowiem także jaśmin, który daje tej woni ogromnej siły i podkreśla kobiecość, a także siły witalne. To właśnie on sprawia, że Lancome Idole uchodzi za zapach kobiecy i dodający paniom ogromnej odwagi, jak również siły charakteru. Drugi plan zapachu od Lancome Idole odzwierciedla natomiast woń cytrusowa z nutą gruszki, niezwykłego, wiosennego składnika tego zapachu. To wszystko składa się na zapach dość delikatny i subtelny, ale cała zabawa polega na tym, by dotrzeć do piżma, czyli finalnego składnika zapachu, który składa się na poczucie wyrafinowania.

Dla jakich kobiet będzie skierowany Lancome Idole?

To zapach, który przede wszystkim docenią kobiety posiadające mocny charakter lub chcące go wydobyć z własnych drzemiących wewnątrz pokładów energii. Lancome Idole pokochamy za niebywały kunszt, za odwagę, którą dodaje każdej kobiecie. Niebywałe, jaki przepiękny efekt pozwala pozostawić na skórze i zapach, który na długo pozostaje odczuwalny także na ubraniach.

Lancome Idole umożliwi Ci zdobywanie kolejnych sukcesów, wytrwałe dążenie do celu i pokonywanie wszelkiego rodzaju trudności. Jeśli szukasz zapachu kobiecego, sensualnego oraz łatwego do zapamiętania to Lancome Idole na pewno się sprawdzi. 

Aby mieć pewność, że ten zapach będzie dedykowany Twoim gustom sprawdź również inne niebywałe perfumy od Lancome. Wśród kultowych klasyków na pewno znajdziesz coś, dla siebie.

Artykuł sponsorowany


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl