Przesuszająca się, pozbawiona nawilżenia skóra to problem dermatologiczny, który dotyka wielu z nas. Używamy przypadkowym kremów reklamowanych w telewizji, wybieramy preparaty stojące na półkach drogerii w zasięgu naszego wzroku, wydajemy masę pieniędzy na coś, co – jak się później okazuje – nie zdaje egzaminu. A przecież wystarczy jeden preparat, by dogłębnie nawilżyć naszą skórę na długi czas.

OBAGI Hydrate to rewolucyjny kosmetyk, który pozwoli nam cieszyć się nawilżoną skórą przez długi czas, bez potrzeby wykonywania dodatkowych masek nawilżających czy stosowania innych kremów – często posiadających w swoim składzie substancje blokujące działanie korzystnych dla naszej skóry składników.

1. Co zawiera OBAGI Hydrate?

OBAGI Hydrate jest środkiem silnie nawilżającym skórę, którego działanie jest iście rewolucyjnym. Kosmetyk posiada w swoim składzie tak zwany Hydromanil, który jest składnikiem roślinnym pochodzącym wprost z drzewa Tara i zbudowany jest z trójwymiarowych cząsteczek wykazujących działanie nawilżające. Dodatkowo został wzbogacony o liczne składniki aktywne. Są one w 100% naturalne. A należą do nich:

- masło shea,

- olej z awokado,

- masło z mango.

Każdy z nich działa odżywczo i regenerująco na skórę. Odmładzają ją, wygładzając i niwelując linie zmarszczek.

 

2. Jakie są efekty stosowania OBAGI Hydrate?

Krem OBAGI jako jeden z najlepszych kosmetyków nawilżających dostępnych w Polsce wykazuje ciekawe efekty stosowania. Jego działanie można zauważyć już w pierwszych odczuciach po nałożeniu preparatu na skórę. Kosmetyk daje poczucie nawilżenia nawet podczas smarowania nim skóry twarzy.

Właściwe nawilżenie następuje natomiast już w przeciągu pierwszych dwóch godzin po zastosowaniu kosmetyku. Wówczas nawilżenie skóry wzrasta nawet o ponad 90%!

Warto pamiętać, że OBAGI Hydrate wspomaga również zmniejszanie stopnia utraty wody ze skóry. Jak podaje producent – po 8 godzinach preparat redukuje utratę wody o nawet 51%!

Zgodnie z opiniami kobiet, które stosują lub stosowały krem OBAGI Hydrate – skóra jest znacznie bardziej nawilżona, gładka i jędrna. Użytkowniczki kosmetyku cenią sobie bardzo szybką wchłanialność, bezzapachowość oraz delikatną konsystencję kremu. Dodatkowo warto wspomnieć również o długim utrzymywaniu się efektów stosowania preparatu.

Wypróbuj zabieg Obagi Medical i ciesz się zdrową skórą już dzisiaj!

Artykuł sponsorowany


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl