Co zrobić, gdy skóra straciła już swój dawny blask i nie ma już młodzieńczego wyglądu? Za dużą częścią problemów związanych ze stanem naszej skóry odpowiada kolagen, który wraz z naszym wiekiem traci swoją sprężystość i gładkość. Stan ten odzwierciedlony jest na naszej skórze. Jak zatem przeciwdziałać efektom starzenia się skory?

Jednym z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych odkryć, dających nam narzędzie do walki ze zmarszczkami i procesami starzenia się skóry są ultradźwięki wykorzystywane między innymi przez urządzenie o nazwie Hi'FUsion firmy M'onduniq. Za sprawą najnowszej technologii wykorzystywanej w kosmetyce, za pośrednictwem fal ultradźwiękowych wpływa się na budowę i połączenia włókien kolagenowych. Za sprawą nakierowania na skórę skupionej wiązki fal, dochodzi do tworzenia się nowych kombinatów kolagenowych, które w bezpośredni sposób wpływają na stan naszej skóry. 

Dzięki zastosowaniu technologii o największym standardzie, zabieg jest w stu procentach bezpieczny, a jego rezultaty zdumiewające! Działanie fal wykorzystywanych w urządzeniu HI’FUsion wpływa korzystnie na napięcie skóry policzków, poprawianie linii podbródka i owalu twarzy, a także ogólnego stanu i elastyczności skóry. Zastosowanie ultradźwięków pozwala na długotrwałe utrzymanie się rezultatów takich jak eliminacja zmarszczek wokół czoła, oczu i ust oraz napięcie skóry czoła czy szyi.

Ponieważ fale ultradźwiękowe działają od środka skóry, mogą zapewnić długotrwale i dogłębne efekty, których do tej pory nie udało się osiągnąć innym urządzeniom kosmetycznym dostępnym na rynku.

Jeśli chcesz przekonać się o działaniu fal ultradźwiękowych i poznać samo urządzenie HI’FUsion Aquadermié od firmy M'onduniq, możesz to zrobić na stronie: http://www.hifusion.pl/urzadzenie-hi-fusion

Artykuł sponsorowany


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl