Aleksandra Adamaszek-Olejak

Specjalista Podolog

Dyplomowana pielęgniarka, Właścicielka Footmedic Podolog.Expert. Podolog z wieloletnim doświadczeniem. Autorka publikacji z zakresu podologii. Wykładowca i szkoleniowiec Wyższej Szkoły im. Józefa Tyszkiewicza w Bielsku-Białej. Współpracuje z Szpitalem Św. Łukasza w Bielsku-Białej u boku wybitnych specjalistów z dziedziny ortopedii. Współpracuje również z poradniami dermatologicznymi, diabetologicznymi i chirurgicznymi. Członek Kongresów i Sympozjów podologicznych polskich i zagranicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego.

 

 

Artykuły


Dr Krzysztof Miracki
Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, specjalista otolaryngolog.

Wraz z małżonką Kariną Dudek-Miracką od ośmiu lat wspólnie prowadzi prestiżową markę estetyczną Klinika Miracki. W 2015 roku z sukcesem wprowadzili na rynek drugi brad z branży medycyny estetycznej - klinikę Angel Factory specjalizującą się w kompleksowych zabiegach na ciało. W 2017 roku stała się częścią Kliniki Miracki.

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (1987). Uzyskał specjalizację I-go stopnia z zakresu otolaryngologii (1991). Ukończył pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz amerykańskiego prestiżowego stowarzyszenia ASLMS (American Society for Laser Medicine & Surgery).

Odbył liczne kursy i szkolenia z technik medycyny estetycznej prowadzone w kraju i za granicą przez uznane autorytety z dziedziny medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczy w kongresach naukowych i seminariach branżowych nieustannie rozwijając swoją wiedzę i umiejętności w zakresie laseroterapii i najnowszych rozwiązań na światowych rynkach medycyny estetycznej.

Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem urządzeń laserowych, a w szczególności w przeprowadzaniu łączonych zabiegów liposukcji i lipotransferu oraz laserowym usuwaniu wszelkiego rodzaju tatuaży, blizn i znamion skórnych jak również laseroterapii naczyniowej oraz iniekcjach i zabiegach z użyciem nici liftingujących nowej generacji.

Pacjenci cenią w nim nie tylko wiedzę i umiejętność tworzenia atmosfery zaufania, ale także wyjątkowy zmysł estetyczny i wyczucie proporcji – czynniki niezwykle istotne w profesji związanej z udoskonalaniem wizerunku.

Medycyna estetyczna to jego prawdziwa pasja, jednak energii wystarcza mu także na zainteresowania pozazawodowe: żeglarstwo, lotnictwo, motoryzację, podróże i…dobrą kuchnię.

 

Dr n.med. Joanna Stodolna-Tukendorf 

Magister fizjoterapii i licencjonowany kosmetolog, absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy. 

Jest dyrektorem merytorycznym sieci klinik FootMedica Klinika Zdrowej Stopy. Współpracuje z Ośrodkiem Leczniczo-Rehabilitacyjnym Natura w Busku-Zdroju. 

Rozprawę doktorską pisała na temat hipermobilności konstytucjonalnej (wrodzonej wiotkości stawowej), co przyczyniło się do zainteresowania problematyką stóp. 

Ukończyła kursy terapii manualnej według szkoły Praskiej, Kinesiotapingu, kursy stabilizacji mięśniowej, szkolenie AnatomyTrains, Techniki Aleksandra oraz szkolenia z zakresu podologii. Jest certyfikowanym terapeutą terapii manualnej według koncepcji Kaltenborna i Evjentha. Bierze udział w wielu kongresach i sympozjach naukowych z zakresu fizjoterapii, kosmetologii, terapii manualnej w Polsce i zagranicą. 

Tłumacz kursów i publikacji naukowych na temat terapii manualnej, ortopedii, fizjoterapii. Autorka referatów i publikacji na temat hipermobilności, zaburzeń stabilizacji oraz zaburzeń w obrębie stopy i ich oddziaływaniu na narząd ruchu.

 

Artykuły


Dr Katarzyna Jasiewicz Dr Jasiewicz

Zajmuje się zastosowaniem laserów w medycynie od 1995 roku zarówno w zakresie świadczenia usług laseroterapii, jak i szkoleń lekarzy.  Od 1999 roku prowadzi Consensus med oraz wykonuje pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej i laseroterapii. 

W ciągu blisko 20 lat kariery zawodowej dr Jasiewicz zgromadziła kilkaset certyfikatów ze szkoleń i kongresów w kraju i za granicą, które można obejrzeć  na stronie www.consensusmed.pl i ukończyła trzy kierunki studiów podyplomowych dla lekarzy, w tym Kosmetologię.

Autorka projektu METAMORFOZY.COM Matki i Córki. Autorka i ekspercki głos licznych artykułów prasowych, publikowanych m.in. na portalach onet.pl, gazeta.pl, wysokieobcasy.pl, newsweek.pl.  Ekspert i gość licznych audycji, m. in telewizji Polsat, RMF Classic, Chilli Zet.

 

 

Artykuły


Dorota Rudzka-Baster Dorota Rudzka-Baster
mistrz kosmetyki

Pani Dorota od wielu lat prowadzi gabinet kosmetyczny, gdzie  zdobywa doświadczenie i zaufanie klientek. Stale doucza się, aby  przekazać klientom najnowsze zdobycze kosmetyki, nie zapominając jednak o starych, sprawdzonych i skutecznych metodach pielęgnacji. Do swojej oferty wprowadziła również zabiegi z zakresu trychologii, dlatego też oferuje już swoim klientom pielęgnację "od stóp do głów". Specjalizuje się w masażu pielęgnacyjnym, drenażu limfatycznym, depilacji woskiem. Jest instruktorem zawodu. 

 

 

 

 

Artykuły


 

Kaja Mysłakowska-PolakKaja Mysłakowska-Polak
kosmetolog, wizażystka

  • Interesowała się modą i urodą już od lat młodzieńczych, w liceum marzyła o projektowaniu ubioru, aczkolwiek rozsądek i miłość do makijażu, a także wsparcie mamy - lek. dermatologa , pokierowały Panią Kaję w kierunku kosmetologii. Ukończyła licencjat z kosmetologii w Krakowie, następnie studia magisterskie na kierunku: Zdrowie Publiczne - Technologia Produktów Kosmetycznych w Rzeszowie. Szczególnie interesowała się makijażem - nie tylko estetycznymi aspektami makijażu, ale przede wszystkim terapeutycznymi, a także nanotechnologią stosowaną w kosmetologii. Kończąc studia magisterskie otworzyła gabinet w Nowym Sączu, gdzie we współpracy z mamą - dermatologiem stworzyła wyjątkowe miejsce na mapie sądecczyzny. Zakochała się w produktach Colorescience, jak tylko pojawiły się na polskim rynku i miłość trwa do dziś. Tak jak Colorescience w swojej pracy stawia na najwyższą jakość, bezpieczeństwo i skuteczność. Pani Kaja specjalizuje się w makijażu permanentnym i wizażu - nieustannie zgłębia swoją wiedzę i praktykę w tej dziedzinie. Uwielbia wyzwania i trudne przypadki, a jej motto życiowe mówi, że nie ma rzeczy niemożliwych i dołoży wszelkich starań by pomóc każdemu Pacjentowi. 

 

Artykuły


Mariola Wojciechowicz1
kosmetolog

Pani Mariola od  2010 roku  prowadzi gabinet Yasumi Instytut Zdrowia i Urody przy ulicy Głowackiego 24 w Krakowie. Miejsce, które stworzyła oferuje Kobietom i Mężczyznom zabiegi lecznicze, a także  relaksacyjno-pielęgnacyjne na twarz i ciało. Dla Pani Marioli niezmiernie ważna jest jakość świadczonych usług, poznanie problemu każdego pacjenta oraz dopasowanie zarówno zabiegu, jak i odpowiedniej pielęgnacji domowej tak, aby uzyskać jak najlepszy efekt i zadowolenie klienta. Nieustannie dokształca się uczestnicząc w kongresach kosmetycznych, konferencjach oraz profesjonalnych szkoleniach. Na bieżąco śledzi nowinki ze świata kosmetycznego, jak i dermatologicznego. Do swojej pracy podchodzi z pełną pasją i zaangażowaniem. W pracy specjalizuje się w zabiegach z użyciem peelingów chemicznych, terapiach skóry tłustej i trądzikowej wraz z trądzikiem różowatym, pielęgnacji skóry męskiej, usuwaniu przebarwień , blizn i rozstępów oraz masażach dla Kobiet w ciąży. Wciąż poszukuje nowych, a jednocześnie zdrowych i bezpiecznych metod leczenia skóry swoich Klientów. W pracy perfekcjonistka maksymalnie skupiona na tym, co robi, pełna energii, uśmiechnięta, zawsze gotowa do pomocy. Prywatnie mama dwójki maluchów, kochająca zwierzęta, ogród i rodzinne wyprawy rowerowe.

 

Artykuły


 

 

 

 

 

Dr n. med. Zbigniew Grzybowskidr
Chirurg

Doktor nauk medycznych Zbigniew Grzybowski, absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej. Po okresie ponad 30 lat intensywnej pracy w dziedzinie chirurgii ogólnej, onkologicznej i naczyniowej rozpoczyna działalność w dziedzinie medycyny estetycznej, stopniowo przenosząc ciężar zainteresowań z chirurgii na medycynę estetyczną. W kręgu jego zainteresowań, poza stosowaniem wypełniaczy, toksyny botulinowej, znajdują się także skleroterapia i laseroterapia. W najbliższym czasie zamierza zająć się również przeszczepami tkanki tłuszczowej.

 

ArtykułyKontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl