Kontakt


Dr Michał Ekkert

Adres: ul. Zabrska 12 B, Paniówki
Telefon: +48 695 929 491
Strona internetowa: drekkert.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.​​​​​​

Drukuj

O nas

Rynek medycyny estetycznej w ostatnich latach w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Pacjentki i pacjenci dbają nie tylko o podstawowe zabiegi kosmetyczne, ale również coraz częściej korzystają z pomocy kosmetologów. Obserwujemy, że zdobycze medycyny estetycznej dla bardzo wielu stały się przedsionkiem chirurgii plastycznej, a w przypadku wielu zabiegów pozwalają dokonać wielu korekt, które nie tylko w sposób znaczący poprawiają wygląd ale również nasze samopoczucie.
Niestety bardzo często medycyną estetyczną zajmują się nie tylko lekarze, co powoduje że pacjentki i pacjenci trafiają do osób bez stosownych kwalifikacji, co później obserwujemy w naszej codziennej praktyce. Stworzyliśmy zespół składający się z wykwalifikowanej kadry lekarskiej, zajmujący się na co dzień w sposób profesjonalny medycyną estetyczną, podbudowaną wieloletnią wiedzą i doświadczeniem z zakresu kosmetologii. Pracujemy z dr n. med. Marzeną Glinką prezesem ogólnopolskiej Izby Kosmetologicznej, co doskonale łączy medycynę estetyczną z kosmetologią. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości wypełniaczy i leków, gwarantując bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Medycyna Estetyczna którą się zajmujemy to prawdziwe oparcie w etyce zawodu, profesjonalizmie, a nade wszystko zgodnie z łacińskim przysłowiem Primum non nocere - po pierwsze nie szkodzić.

Zabiegi

Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva

Media


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl