Kontakt


Footmedic
Aleksandra Adamaszek-Olejak

Adres: ul.Stalmacha 43a, 43-430 Skoczów
Telefon: +48 33 858 47 47, +48 606 109 677
Strona internetowa: footmedic.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

O nas

Bezpieczeństwo zabiegów Czystość, sterylność narzędzi i zasady higieny to standard w naszym Gabinecie.

Zgodnie ze światowymi tendencjami stosujemy nieinwazyjne procedury zabiegowe. Naszym pacjentom zapewniamy stuprocentową gwarancję odpowiednio wykonywanych zabiegów, zgodnych z międzynarodowymi zasadami higieny. Narzędzia, z jakich korzystamy są każdorazowo dezynfekowane, myte, pakietowane i sterylizowane, a część z nich, ze względu na zachowanie zasad higieny, jest jednorazowa.

Dezynfekcja

Dezynfekowanie narzędzi bezpośrednio po zabiegu zapobiega niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów chorobotwórczych. W tym celu umieszcza się instrumenty w roztworach dezynfekujących.

Czyszczenie

Czyszczenie odbywa się po dezynfekcji w celu usunięcia z narzędzi widocznych zanieczyszczeń i ochrony przed korozją. Optymalną dezynfekcję i jednoczesne czyszczenie instrumentów zapewnia urządzenie z ultradźwiękami ELMASONIC.

Sterylizacja

Dzięki sterylizacji niszczone są formy przetrwalnikowe drobnoustrojów. Jest to przysłowiowa "kropka nad i". Sterylizacja ma miejsce w autoklawie. W autoklawie wyczyszczone i zdezynfekowane instrumenty są poddane działaniu określonej temperatury przez dokładnie określony czas oraz nasyconej pary wodnej. Para wodna powstaje z destylowanej wody i osiąga temperaturę 120 do 134 °C. Autoklaw jest najlepszą i najpewniejszą metodą sterylizacji.

Zabiegi

Zabieg laserowy Lunula

Media


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl