Kontakt


Szpital Św. Łukasza
Aleksandra Adamaszek-Olejak

Adres: ul. Bystrzańska 94B, 43-309 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 815 11 13, +48 33 819 95 10
Strona internetowa: www.lukasza.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Drukuj

O nas

Szpital św. Łukasza istnieje od 2000r a od 2011r działa w nowej siedzibie przy ul. Bystrzańskiej. W tym czasie zostało wykonanych ponad 25 tyś operacji. Na jego renomę zapracowali wysokiej klasy specjaliści, którzy zajmują się leczeniem szerokiego spektrum schorzeń z zakresu ortopedii, medycyny sportowej, laryngologii, chirurgii plastycznej, ogólnej, naczyniowej, onkologicznej oraz stomatologii, okulistyki i innych.

NASZA MISJA i WIZJA

Szpital Św. Łukasza wyróżnia się na rynku usług medycznych dzięki nowoczesnej infrastrukturze. Działalność personelu, stanowiącego najcenniejszą wartość Szpitala, jest nacechowana całościowym podejściem do człowieka w duchu etyki chrześcijańskiej.

„Nauka i Technika w służbie PACJENTOWI”

W trosce o najwyższy poziom świadczonych usług:

  • Szpital zatrudnia najlepszych specjalistów oferując świadczenia usług medycznych w wyróżniających się warunkach diagnostyki i leczenia.
  • Szpital ze starannością dba o wysoką jakość leczenia i dobre samopoczucie Pacjenta, wykonując procedury według standardów akredytacyjnych CMJ.
  • W procesie ciągłego doskonalenia kwalifikacji merytorycznych personelu Szpitala, placówka angażuje się w organizację konferencji i szkoleń poszerzających wiedzę i umiejętności.

Zabiegi

Zabieg laserowy Lunula

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl