Kontakt

San-Medical
san medical logo

Adres: ul. Międzyrzecka 26, 43-382 Bielsko- Biała. 
Telefon: 600758663
Strona internetowa: www.san-medical.plwww.klinikaurody.org.pl


JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

O nas

Zapraszam nie tylko Panie do skorzystania z oferowanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej - medycyny jakości życia oraz chirurgii estetycznej. Nazywam się Artur Sandelewski. Jestem specjalistą chirurgii ogólnej i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Od 2004 roku posiadam tytuł doktora nauk medycznych. Od kilku lat z wielkim zaangażowaniem zainteresowałem się medycyną estetyczną. Sądzę, że doświadczenie nabyte w chirurgii i zabiegi medycyny estetycznej tworzą w moim wykonaniu dobry duet, co docenili już leczeni przeze mnie pacjenci.
 
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging, Towarzystwa Chirurgów Polskich. W 2012 roku zostałem przyjęty w poczet zacnego grona członków ISHRS( International Society of Hair Restoration Surgery). ISHRS to międzynarodowa organizacja skupiająca lekarzy zajmujących się przeszczepami włosów. Biorę czynny udział w zjazdach, kursach i konferencjach organizowanych m. in. przez PTMEiAA, Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych . 
 
Odbyłem wiele kursów w kraju i za granicą. Moim nauczycielem był Dr Alessio Redaelli z Mediolanu - ekspert w dziedzinie zastosowania toksyny botulinowej. Dr Heinrich z Wiednia- dyrektor International Academy of Aesthetic Lipolysis, nauczył mnie nowej procedury, jaką jest lipoliza. Potwierdzeniem mojego stałego podnoszenia kwalifikacji są liczne uzyskane certyfikaty.
W 2009 roku po obronie pracy dyplomowej pt. "Zastosowanie osocza bogatego w płytki krwi w chirurgii i medycynie estetycznej" uzyskałem tytuł lekarza medycyny estetycznej renomowanej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Zabiegi

Lipofilling twarzy


Lipofilling piersi


Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl