Narkoza u stomatologa? Garść informacji
Paniczny lęk przed dentystą i wszystkim, co związane z leczeniem zębów, nazywany jest dentofobią. Dotyczyć może ona, według najróżniejszych badań, około 20% społeczeństwa...

Zmagasz się z nadmierną potliwością? Dowiedz się, jak sobie pomóc
Wybór sposobu leczenia nadmiernej potliwości podyktowany jest wskazaniem przyczyny problemu. Inne metody są bowiem wskazane w przypadku, gdy jest ona objawem choroby...

Mikropigmentacja włosów - wszystko co trzeba o niej wiedzieć
Dane pokazują jasno, że co drugi mężczyzna ma problemy z łysieniem. Największe problemy zaczynają pojawiać się około 50 roku życia. Wypadanie włosów oddziałuje bardzo mocno na psychikę danej osoby.

Czym jest Endermologia?cialo

Endermologia to masaż podciśnieniowy, wykonywany z ogromną siłą nacisku, który oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną, w związku z tym ma działanie:

*odchudzające,

*oczyszczające,

*terapeutyczne - zmniejsza różne rodzaje bólu.

 

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Zabieg przeznaczony jest głownie dla osób, które borykają się z uciążliwym cellulitem, chcą wyszczuplić i wysmuklić sylwetkę. Dzięki pobudzeniu metabolizmu, organizm szybciej eliminuje toksyny i tłuszcz z organizmu. Endermologia jest wykorzystywana także w leczeniu bólów mięśniowych, bólów kręgosłupa czy dolegliwości reumatycznych.

 

Jak wygląda zabieg endermologii?

Klientka ubiera się w osobisty kombinezon, który przylega do ciała, dzięki czemu maszyna nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą.  Masaż jest wykonywany za pomocą sterowanej komputerowo głowicy, która składa się z dwóch ruchomych, niezależnie pracujących rolek oraz komory ssącej. Podczas zabiegu, pod wpływem ciśnienia, między rolki zostaje wciągnięty fałd skórny i jest rolowany od wewnątrz i na zewnątrz - w ten sposób zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry, a tkanka jest pobudzana do regeneracji. Intensywność masażu zależy od partii ciała.

 

W jaki sposób działają zabiegi endermologii, jakie są korzyści?

Mocne ugniatanie skóry pobudza metabolizm, a w związku z tym następuje przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej, czego skutkiem jest:

*redukcja cellulitu tłuszczowego,

*wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki,

*poprawa elastyczności skóry,

*redukcja obrzęków i likwidacja cellulitu wodnego,

Endermologia jest także polecana w celu poprawienia krążenia i zregenerowania ciała po liposukcji. Intensywny masaż stymuluje unaczynienie i poprawia krążenie krwi i limfy, przez co drenuje nadmiar płynów, wzmaga wymianę międzykomórkową i usuwa toksyny z organizmu.

 

Po jakim czasie możemy spodziewać się efektów?

To, w jakim czasie uzyskamy zadowalający rezultat terapii uzależnione jest od stylu życia klienta, stanu skóry i organizmu. Pierwsze wizualne efekty pojawiają się w połowie ustalonej serii zabiegów. Endermologia tak jak każdy głęboki relaksujący masaż poprawia samopoczucie klienta i jest jedną z metod, która powinna być włączona w styl życia klienta jako zabieg podtrzymujący uzyskane efekty. 

 

Julita Stępień

 

 

 

 

 

 

 

Julita Stępień

kosmetolog

 

 

logo

LUMIÉRE

Adres: ul. Żeromskiego 15/2, 25-369 Kielce
Telefon: 500 230 124
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

Rodzaje zabiegów


Rodzaje zabiegów

Szerokie opisy zabiegów takich jak np. mikrodermabrazja czy mikronakłuwanie. Opisy zawierają sposób wykonania, wskazania oraz przeciwwskazania. 

Medycyna estetyczna


Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna wypełnia lukę pomiędzy kosmetologią a chirurgią plastyczną. W dziale tym znajdują się artykuły dotyczące nowinek oraz porad z zakresu medycyny estetycznej.

Kuracja domowa


Kuracja domowa

Artykuły dotyczące codziennej pielęgnacji, propozycje sposobów dbania o skórę, stosowanie ochrony skóry. Opisy dotyczące kosmetyków profesjonalnych oraz tych do stosowania w domu.

Styl życia


Styl życia

W dziale tym znajdziesz porady związane z prowadzeniem zdrowego i aktywnego trybu życia. Co stosować by czuć się dobrze, co włączyć do swojej diety. 

Facebook

Reklama

Sklep internetowy


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl