Odpowiadamy na wszystkie wątpliwości, implanty Motivia® kontra przeszczep własnej tkanki tłuszczowej do piersi tj. Lipofilling piersi.
Na początku przedstawimy pokrótce, charakterystykę każdego z zabiegów oraz efektami jakie można uzyskać. 

Implanty Motivia®:

Jako wyspecjalizowany producent implantów piersi nowej generacji, współpracujemy z najlepszymi inżynierami – aby dostarczyć Państwu bezpieczeństwo poprzez innowację. - Olivier Tourniaire, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

Motivia Ergonomix™- imitacja prawdziwej piersi, delikatna w dotyku oraz naturalny wygląd. To wszystko możemy uzyskać dzięki najnowocześniejszym technologią a mianowicie:

  • ProgressiveGel Ultima™, implanty wyglądają bardzo naturalnie, posiadają wysoką elastyczność oraz miękkość, nie ulegają uszkodzeniu podczas implantacji, co daję pacjentce wysoki komfort w użytkowaniu. 
  • True Tissue Dynamics™, nowy standard w kwestii naturalnego wyglądu implantów po zabiegu. Konfiguracja TrueMonobloc® wraz z ProgressiveGel Ultima™ , pozwalają na naturalne zachowywanie się implantu, jak naturalne piersi, w codziennych sytuacjach. 
  • SilkSurface® oraz NanoSurface Technology™ , tworzą powłokę, która nie przylega ściśle do tkanek , co pozwala implantom na akceptację w naturalnym środowisku oraz eliminuje uszkodzenia związane z teksturą, również u kobiet uprawiających aktywnie sport. 

Posiadają mikrotransponder, pierwszy na świecie zaakceptowany przez FDA, co pozwala na identyfikację produktu przez osoby do tego upoważnione.
Implanty objęte są 2- letnią gwarancją, lecz na specjalne życzenie pacjentki firma wyszła z inicjatywą przedłużonej gwarancji ze specjalnymi bonifikatami. 


Lipofilling piersi:

Lipofilling, czyli przeszczep własnej tkanki tłuszczowej do piersi, znakomita alternatywa do wypełnienia defektów estetycznych, jak i mniej inwazyjny sposób powiększania piersi.
Pobierana tkanka tłuszczowa to bogate źródło komórek multipotencjalnych.  Najczęstsze miejsca pobierania to okolice brzucha lub bioder, gdzie tkanka tłuszczowa jest najbardziej wartościowa. Odwirowywana w wirówce jest przygotowywana do specjalnego zagęszczenia.
Przeszczepiana tkanka zawsze jest z nadmiarem, gdyż podczas pobierania a później wszczepiania, część komórek tłuszczowych ulega degradacji lub uszkodzeniu.
W celu polepszenia ilości przyjmowanych komórek, wzbogaca się je o czynniki wzrostu uzyskiwane z płytek krwi.
Piersi zyskują większy rozmiar, ale i również jędrność skóry, co poprawia efektywność i samoocenę pacjentek. 

Podsumowanie:

Jeżeli nie jesteś jeszcze zdecydowana, masz obiekcję lub zwyczajnie nie chcesz tak poważnego zabiegu jak implanty, zdecyduj się na przeszczep własnej tkanki tłuszczowej do piersi. Naturalna metoda, bez blizn oraz skalpela.  

Jeżeli jesteś pewna iż chcesz powiększyć swoje piersi o rozmiar lub parę, masz skoncentrowany cel, skorzystaj z implantów Motivia®.
Nie pożałujesz swojej decyzji. 

 

 

 

   

 

Dr n. med.  Artur Sandelewski

Chirurg

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl